Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Menjek vagy maradjak? Te mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak? Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve udvarlok egy lánynak, aki régebben a barátom volt. Mikor a dolgok kezdetén voltunk rengetegszer elmondta hogy "maradjunk csak barátok" mert nem érez irántam semmit. Én viszont nem adtam fel és mindenfélével kedveskedtem neki, próbáltam a kedvében járni és boldoggá tenni Őt.

Kb 2-3 hónapja csókolózunk, pettingelünk és mondjuk egymsának hogy "szeretlek", viszont mikor megkérdem hogy: "Mi most már egy pár vagyunk?" akkor mindíg azt a választ kapom hogy "nemtudom" "nem vagyok biztos az érzelmeimben" és még számtalan bizonytalanságra utaló mondatot. Szeretném boldoggá tenni, már kérdeztem is tőle hogy Őt mi tenné boldoggá, válasz: "nemtudom". Lehetséges hogy valaki valóban ennyire bizonytalan? Vagy csak fél kimondani mert nem bízik bennem annak ellenére hogy mondtam hogy elfogadom úgy ahogy van?

A szülők és barátok elött nem mutatnunk semmit, (mert Ő nem szeretné) viszont mikor becsukjuk az ajtót, teljesen mindha kicserélnék.

Mikor vele vagyok tényleg érzem hogy szeret, viszont mikor nem akkor úgy érzem le se sz*r.

Szerintetek mit kellene tennem ?

Folytassam a várakozást és elfogadnom hogy Ő ilyen, vagy beszéljem meg vele hogy keressen olyat akibe szerelmes tud lenni én pedig keresek olyat aki úgy szeret ahogy én akarom. Egyszer megpróbáltam az utóbbit, de akkor sírt és magát hibáztatta ezekkel a szavakkal " Más lány örülne ha ilyen fiuja lenne, de én nem érzek semmit mert hülye vagyok."

Félek ha azt mondom legyünk csak barátok, akkor úgy fogom érezni magam mint aki hazudott és átverte a másikat, ezen felül megint marcangolni fogja magát.

Biztos hogy nem vagyunk barátok, de az is biztos hogy nem vagyunk egy pár... Ha viszont egy pár vagyunk nekem így nem kell a kapcsolat.


Köszönöm szépen a válaszokat, illetve hogy végigolvastátok.


Üdv.: Egy szeretetre vágyó fiú

19/F



2019. aug. 11. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már elég sok időt pazaroltál rá.
2019. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 leti15 ***** válasza:

Probaljatok meg a barátságot extrakkal.

Egyébként biztos, hogy nem szeret... és ezzel nem lehet mit tenni, ha sír, ha nem. Ha nem jött magától az érzés már az elején, akkor sajnos már nem is fog.Tapasztalat!

2019. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Csináld azt,h mikor csak ketten vagytok valahol,ne engedd h leteperjen téged!Lehet akkor elkezdi magát hibáztatni,de valahogy rá kell jönnie,h nem játszhat veled!


"A szülők és barátok elött nem mutatnunk semmit, (mert Ő nem szeretné)"


Nem értem,ha elvileg szeret téged (mert ugye mondjátok egymásnak) akkor miért ne vállalhatna fel?!Egyáltalán miért játszik a szavakkal??!


Ez a lány úgy játszik veled,mint macska az egérrel,ne hagyd!Mutasd meg neki h téged nem olyan fából faragtak!


Tudja h tőled sok dolgot megkaphat,(csók,petting stb.)ezért nem dob el!


Lehet ha dobnád,akkor rajönne h neki te kellesz,és visszasírna téged..!


"Menjek vagy maradjak? Te mit tennél?"

Mennék!

2019. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!