Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a kettő nem mond egymásnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kettő nem mond egymásnak ellent?

Figyelt kérdés

Egyik fiú barátommal csúnyán összevesztünk, előtte évekig együtt lógtunk és jól megértettük egymást. Nekem eléggé bejött, em tudom, ő hogy volt ezzel.Ő volt az aki megsértett, csak sajnos nem ismeri el, pedig többek szerint pofátlanság volt (elmondott másnak valamit,amit lelkére kötöttem h ne mondon el, és még ő is röhögött rajta a többivel együtt). Azóta meg megy a bámészkodás meg a nemköszönés a részéről. Persze személyesen nem keresett fel de még neten se, azzal az indokkal hogy nem fog ő nekem pitizni meg majd akkor szól hozzám ha én is. Mivel ő tett rosszat nem hinném hogy nekem kellene kezdeményeznem. Annyi nincs benne, hogy köszönjön, barátok mondták hogy amúgy meg csúnyákat mond rólam azóta meg közben kerdezgeti is őket a velem kapcsolatos dolgokról. Én csak a suliban látom hogy akárhol meglátom, mindig észreveszem hogy bámul, néha még eöhög is maga elé. Viszont ha dumálok valakivel mindig hallgatózik meg nagyon durván megjegyzi amiket mondok. Egyik haverja azt mondta hogy bocsássak meg neki, mert látja, hogy idézem "szercsi" van. Kérdezem én hogy hogy van szercsi, ha a szerinte a bocsánatkérés megalázó és soha nem is keresett ?



17/L


2020. márc. 20. 22:09
 1/2 Stark2000 ***** válasza:
100%
Szerintem mondjuk jobb lenne félretenni a büszkeséget, és megbeszélni ha még is csak több éves barátságról van szó - itt a srácról beszélek, nem rólad. Éretlen a viselkedése és a felfogása, remélhetőleg később azért benő a feje lágya. Amúgy meg ő beszélt ki a hátad mögött másoknak, ráadásul egy igen bizalmas dolgot. Nem értem, hogy várja el, hogy ezek után még te keresd. Adj neki időt, hátha meggondolja magát.
2020. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem lévő dude-al, a srác nagyon gyerekes, ha tippelnek kell tetszel neki csak hogy többet ér az ő megbecsülése a haverjai között mint hogy beismerje hogy hibázott(legalábbis ezt veszem le abból hogy most hirtelen kibeszél a haverjai között). Szerintem ignoráld a srácot, ha majd pofon veri a felismerés vagy netán egy értelmesebb haverja hogy mekkora baromság amit most csinál, talán bocsánatot kér aztán hogy hogyan tovább az rajtad múlik (i mean hogy megbocsátasz-e)


Ui.: igazából csak saját szavaimmal fogalmaztam meg

azt amit már az előttem kommentelő leírt, de mivel itt %-os rendszer van nem egy reddithez hasonló up/down vote system nem látni hogy igazából hányan találták hasznosnak so gondoltam inkább egy kommentben fejezem ki véleményem egy sima upvote helyett. Have a nice day y'all :)

2020. márc. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!