Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után ha bekenem...

Gyantázás után ha bekenem Neguranormonnal, ill. bőrradírral dörzsölöm a gyantázott területet, az nem mond egymásnak ellent? Ez alatt értem, hogy az egyik hámosít (Neu) a másik pedig a hámot veszi le (bőrradír).

Figyelt kérdés
Gyantázás után nagyon kipattog , ill sok kis piros pötty lesz a gyantázott terület , kb 1 napra a gyantázás után , valamint be is nől 1-2 helyen a szőr. Sok kis pötty lesz, pattanás szerűek , pirosak , és nagy önakarattal ki bírom hogy ne nyomjam ki őket , mert régen mikor kinyomtam akkor mindig még nagyobb pirosság lett helyette ill. nehezen múlt el (3-4 hónap) , de ha nem nyomom ki akkor szépen lassan elmúlik, azonban némelyik nem és azt ki kell nyomni mert befehéredik, de nagyon nehezen múlik el utána is , valamint szőrbenövés is szokott lenni és az is puklis. Utána néztem neten hogy miket mondanak , mondják azt hogy bőrradírral dörzsölni kell így felső hám réteg megvékonyodik és nehezen nől be , de vannak akik a neugranormont mondják , de az ha jól tudom hámosít , akkor most ez a 2 nem üti egymást ? lehet mind a 2-t használni ? Természetesen szoktam fertőtleníteni is !

2014. jún. 16. 11:17
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia, gyantázás után egyiket se! Ha nagyon érzékeny a bőröd, gyantázás után közvetlenül alkohollal kezeld és miután megszáradt a bőröd hintőporozd. Se neogranormon, se radírozás. A radírtól még jobban begyullad az egyébként is megkínzott bőröd. Az elhalt felhámot pedig eltávolítja. A gyanta. Egy kozmetikus.
2014. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyantázás után csak fertőtlenítsd le,ne kend semmivel!
2014. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!