Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak a lányak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak a lányak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány, akivel már régebben csak pár szavat beszéltem, látásból ismerjük egymást. Elsősorban lányoktól kérdezek, hogy ti mire lennétek vevők? Hogyan írjak neki? Esetleg snapchaten, ha éppen olyan a helyzet? Köszönöm.

2020. márc. 21. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Most nem rég ráírtam Facebookon egy teljesen random lányra. Azt modntam neki először, hogy statisztikához gyűjtök adatokat, de aztán beismertem, hogy ez nem igaz, csak szimpi volt és gondoltam rá írok. A reakciója lekezelő volt és szűkszavú. Hozzáteszem, teljesen jogosan. Én csak kíváncsi voltam, hogy működik-e, előtte is tudtam, hogy eléggé szánalmas módszer ez. Manapság nem hiszem, hogy olyan jól működne ez a "ráírok egy random csajra" féle ismerkedős módszer, tök mindegy, hogy láttad-e élőben vagy nem. Nagyon kreatívnak, vagy jóképűnek kell lenned ahhoz, hogy ne utasítson el. De én remélem a legjobban, hogy esetleg nincs igazam.
2020. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy ne írj rá. Menj oda hozzá ,és mondd azt, hogy Szia!

Aztán szórakoztasd kicsit. Ismerkedjetek, mondjuk 5-10 percig. Ha úgy érzed akkor tovább akár napokig. De olyan 2-3-nál többet ne várj.

És ha minden jól megy hívd el. "Nem lenne kedved eljönni mondjuk szombat este... Random thing."

Első randi után lehet textelni, vagy ha ő kezdeményez. Egyébként elég faragatlan és idegesítő lehet.

Azzal meg ha valamivel "leálcázod" amit akarsz azt azonnal gyengeségnek fogják értékelni és 80-90%-uk már tudat alatt kikosaraz mielőtt csak megszólalnál.

És állj készen a visszautasításra.


Ő vesztett el téged és nem fordítva

(és amíg ezt a következtetést nem tudod levonni magadról addig ne is menj lányok közelébe hanem fejleszd az önbizalmad, vagy a jellemed)

2020. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az elsővel

Mármint nálam inkább a kreativitás ami fontos és igazából számít

A minap rám írt egy gyerek hogy nem ismer de gyönyörű vagyok

Ha ez a klisé szöveg nem lett volna elég

Még rajtam kívül két barátnőmnek írta pontosan ugyanezt a szöveget (szóval lehet valami körüzenetnek szánta) aztán az egyik barátnőmmel elkezdtük mi is teljesen ugyanazt írni neki erre letiltott...lol

Mondanom se kell hogy mennyire volt az egész szánalmas

A lányok többségének nem fog az tetszeni hogy azt írod hogy szimpatikus meg szép ezért ráírtál

Lefogják sz.arni

Valami olyan duma kell ami egyedi meg különleges amit nem mindenkinek írsz csak neki, ezáltal fog megjegyezni (lényegtelen milyen értelemben)

Onnantól, hogy megjegyez, jól kell csinálnod és bármi lehet

2020. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 Ez akár egy szentírás is lehetne mindazoknak, amit a kettes válaszoló írt. Köztük nekem is :D
2020. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyelem! Figyelem! Boomer riadó
2020. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!