Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Beszéljek-e vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beszéljek-e vagy írjak rá hogy szeretnék vele beszélni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy crusshom akivel szeretnék beszélni csak még nem teljesen vagyok benne biztos hogy jó ötlet lenne. Azért is mert nagyon jól néz ki én meg hát nem vagyok az a szépség. De ő ügye a lány egyébként tudja hogy tetszik nekem. De még az oka még az hogy nem merek vele beszélni, mert az egyik osztályársa aki ennek a lánynak a barátnője azt mondta, hogy azt mondta neki a barinője hogy én nagyon csúnya vagyok, pár héttel meg azt hallom hogy összevesztek miattam, de az hogy mi miatt azt nem tudom. Nekem nagyon tetszik a lány és hát be szeretnék próbálkozni, de hát nem igazán merek mert félek a nemleges választól.
2020. febr. 21. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj rá!
2020. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj rá. Max kioffol. És akkor mi van? Legalább tisztán látsz.
2020. febr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát ha összeveszett a barátnőjével miattad,akkor bizonyára kedvel,szóval szerintem írj rá.
2020. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!