Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme "futnom" utána?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme "futnom" utána?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete kavarok egy fiúval. Azt mondta, hogy ő összeakar jönni velem, csak időre van szüksége, mivel volt egy egész hosszú kapcsolata, aminek pár hónapja lett vége. Azt mondja szeret és egyébként érezteti is velem, hogy fontos vagyok neki, nagyon rendes velem. Csak néha úgy érzem, azt várja tőlem, hogy én keressem folyton és hívjam találkozni. Kicsit félek is, hogy igazat mondott e nekem, mert én tényleg akarnék tőle komolyat és nem csak a semmibe szeretnék kavarni vele. Kíváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok erről és mit tudnátok tanácsolni nekem.
2020. márc. 21. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Már eleve az szánalmas hogy kavarsz vele. Ilyen nincs. Vagy kellesz neki vagy sem. Hadd hogy ő keressen, ne futkoss utána. Nincs önbecsületed?
2020. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván az ember megérti, ha nehezen teszi magát túl egy kapcsolaton valaki, főleg ha hosszú ideig tartott és nemrég lett vége. Viszont az egy kicsit érdekes nekem, hogy ahhoz nem telt el elég idő neki, hoyg összejöjjön veled, de ahhoz igen hogy kavarjatok? Nem azt mondom, hogy tutira kihasznál, de én ezt sem zárnám ki. Szerintem ne fuss utána, ne legyen neki megszokott, hogy te keresed és hívod őt el talizni. Ha annyia fontos vagy neki, akkor ő is fog keresni.
2020. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit ne mondjak jo csajt szurtal ki magadnak. Egy fiu/ferfi nem viselkedik igy.
2020. márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!