Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejteni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni? Létezik, hogy ennyire szerelmes legyek belé?

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni, de nem lesz egyszerű.

A történet ott kezdődött, hogy beíratkoztam egy 8 osztályos gimnáziumba. 6 éven keresztül éltem egy egyszerű gimnazista életét, legtöbbet haverokkal voltam. Csajokat hanyagoltam, mert nem volt aki úgy tetszett, így nem is foglalkoztam velük, egészen 11. osztály elejéig. Ott valami megváltozott bennem(máig nem tudom mi és miért), de nagyon sokat változtam sok tekintetetben, és elkezdtem felfigyelni az egyik osztálytársamra. Teltek a hónapok és azt vettem észre, hogy egyre inkább a gondolataim között van, nagyon szimpatikus lett nekem. Eleinte próbáltam ezeket a gondolatokat elhesegetni, mondván úgyis osztálytársam - házi nyúlra nem lövünk-, meg biztos nem akarna tőlem semmit. Hát ez nem így lett. Megtudtam, hogy ő is kölcsönösen vonzódik hozzám, ráadásul nála is minden ugyanezen tanév elején kezdődött el. Egy évig kb mindennap beszélgettünk messengeren, rengeteget voltunk együtt suliban, sulin kívül is sokat találkoztunk, egy álom volt az egész igazából. 11. osztály végéig ment ez így, nyáron összejöttünk és 1 hónapig voltunk körülbelül együtt. Nem szeretném ragozni mennyire volt nekem jó ez az időszak, de soha olyan boldog még nem voltam életemben. Aztán 1 hónap után megéreztem, hogy kezd távolodni tőlem. Mikor erre az egészre rákérdeztem folyamatosan olyan válaszokat adott, hogy "nem tudja mit érez", "szeret, de még bizonytalan", stb... Én hagytam neki időt, de nagyon rossz volt ezeket hallani. Ez az egész addig ment, hogy 12.-ben már egyre ritkábban beszéltünk, most pedig ott tartunk, hogy havonta egyszer ha érdeklődünk egymás iránt. Ez idő alatt folyamatosan próbáltam "távolságtartóan" kedveskedni neki, de valószínűleg mind hiába és ő inkább felejtene engem.

Ez az egész dolog lassan ugye már 1 éve húzódik, és már nagyon nehezen viselem, hogy nem lehet az enyém. A kapcsolat elején teljesen odáig volt értem, mindig én jártam a fejében, aztán ez az egész addig húzodott, hogy mára már nem is érdeklem. Miérteket már erre nem keresek, mert valószínűleg sosem fogom megtudni mi állhatott a dolog hátterében.

Nem szeretnék egyáltalán nagyképűnek tűnni, de azóta tucatnyi lány már rámírt ismerkedés céljából és hiába beszélgetek némelyikükkel jókat, egyikük se tudja bennem elindítani azt, amit ő indított el.

Szerintetek miért jár még mai napig mindennap a fejemben ez az egész? Valakinek van bármi tippje a felejtéshez?



2020. márc. 22. 01:35
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Próbáld meg lezárni magadban és nyiss más lányok felé

Törődj többet magaddal és a barátiddal, hidd el, nem érdemes ezen rágódni

Bizonyára nagy hatással volt rád, hogy még mindig gondolsz és kötődsz hozzá.

Probáld meg elengedni, ezt csak így lehet.

Zárd ki őt teljesen

2020. márc. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thispain ***** válasza:
65%
Ipari alkohol. Egyébként a helyedben tennék egy kísérletet a lány visszahódítására.
2020. márc. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek vége, semmisem tart örökké.

Ez még fájdalmasabb neked mert elötte egy lány sem szeretett és akkor jött ő,de hidd el jobb igy mindenkinek.

2020. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A csajnak addig voltál érdekes, ameddig meg nem kapott, tipikus tini kapcsolat. Túl kell rajta lendülni sajnos, ő már a múlt. Majd visszasír még, ha a többi lovagja tönkre vágja érzelmileg.
2020. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jártam, amikor szakitottunk a pasimmal, 2 évig egy férfira se tudtam ugy nézni mint rá, nemtudtam szerelmes lenni csak az ő tulajdonságait kerestem másokban... Aztán megismertem a. Mostani párom és tudod mit érzek jelen pillanatban?.. Azt hogy hogy tudtam szeretni az előző párom? Amikor a mostani sokkal. Értékesebb és azért szenvedtem annyit az előzö kapcsolatomban, hogy ő hozzá tanuljak... Kedves kérdező):) fel a fejjel... Hiddel mást megismersz szerelmes. Leszel. És boldog leszel. Hidd el.
2020. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelem mindig mély nyomot hagy bennünk. 60 elmúltam, és noha azóta megszámlálhatatlan kalandon vagyok túl, még mindig emlékszem az elsőre. Ez a dolgok rendje.
2020. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld elfogadni a helyzetet tudom az első szerelemre mindig emlékezni fogunk. De nyissál más lányok felé legyél a barátaiddal és kapcsolódj ki.
2020. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha érdekel bárkit is a történetem: Nem, azóta sem sikerült felednem, azóta is az összes lányt hozzá hasonlítom, hiába volt szerencsém már többhöz is, akár az ágyban. Van, ami nem múlik el: nekem az ő iránta érzett szerelem.

Azóta kapcsolatban van, éli a boldog életét, aminek én örülök. :)

dec. 3. 05:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!