Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinél kilencedikben is éreztem valamit iránta,csak akkor még inkább barátkozni akartam. Meg elég helyes srác volt jó pár szép lány bele volt zúgva az oaztályból és nem éreztem azt hogy lenne esélyem nála. Aztán évvégén elkezdtem gondolkodni és ráeszméltem hogy valószínű tetszettem neki.(elég nagyszájú srác de a közelembe mindig összevissza beszélt,volt hogy nézett,amikor félreértés volt hogy én küldtem-e valentin levelet egy srácnak akkor olyan szomorúnak tünt.) Aztán 10.be is mondták,hogy valszeg, tetszek neki. Én meg bele akartam szeretni mert egy baromi aranyos jó lelkű srác,hát igen. Megpróbáltam én nyitni egy kicsit felé még úgyis hogy zárkózott vagyok. És valószínű,hogy már mindenki tudja,hogy bejön nekem.(valamit csináltam amiből mindenki ezt vágta le. hosszú lenne leírni) Lassan tényleg azt vettem észre hogy szerelmes lettem és csak rá gondolok (fhuj). De a srác meg bunkózni kezdett velem más lányokkal volt. És elég sok bajom összegyűlt otthon meg a betegségem miatt és úgy éreztem nem kell több. De már nem tudok nem rá gondolni. Próbálok nem rá nézni nrm figyelni rá. De olyan mintha direkt előttem ölelgetne más lányokat és idegesít. Hogy tudnám elfelejteni? Kár volt beleszeretnem. Most úgy érzem magam mint valami hülye csúnya lány. 16l

2020. febr. 22. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Ismerkedj már srácokkal és használd a saját fegyverét ellene. Olelgess másokat előtte és mindig legyen jó kedved. Ha tényleg direkt nyomát ilyeneket előtted akkor hidd el hogy zavarni fogja, illetve így megadod magadnak az esélyt hogy közben megismersz valakit akibe tényleg beleszeretsz.
2020. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Huhaa mintha a saját életemet olvasnám éppen!

Teljesen át tudom érezni amit leírtál... Sajnos vannak fiúk, akik nagynak, magabiztosnak mutatják magukat mialatt semmi komoly szándékuk nincs, csak az hogy ők legyenek a középpontban. Ezzel sajnos nem lehet mit tenni, el kell fogadni hogy vannak akik nem érettek eléggé ahhoz, hogy normálisan kezeljék mások érdeklődését/közeledését feléjük.

Lehet, hogy nem számított a vallomásodra (arra gondolok amit írtál, amikor mindenki más is rájött, hogy mit érzel) és ez elbizonytalanította lelkileg. Volt már kapcsolata? Nem mérvadó, de ha már volt akkor nem hiszem hogy az előbb leírt "bizonytalanságról" van szó. Az emberek néha annyira félnek, hogy inkább nem kezdeményeznek, de lehet a te esetedben nem erről van szó.

Kívánom a legjobbakat, és ne aggódj, idővel jobb lesz a helyzet.

17 L

2020. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!