Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza az, ,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az, , exem”?

Figyelt kérdés
ketto hettel ezelott szunet mellett dontottunk 2 ev kapcsolat utan. nagyon szeretem ot, nem szeretnem elvesziteni. mai napon talalkoztunk es o is azt mondta hogy szeret de mar nem akar semmit. szeretnem meglrobalni visszaszerezni. szerintem ennyit igenis meger meg ha szeretem. nem tudom mit tegyek. szerintetek? 18L
2020. márc. 22. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted ennyit igenis megér, akkor ne itt keresd a megerősítéseket, hanem menj és próbáld meg visszaszerezni.
2020. márc. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondta, hogy ő nem akar semmit, akkor miért akarod magadat ráerőltetni? Tartsd tiszteletben a döntését!

Ez nem szeretet hanem birtoklási vágy. Mi az hogy az akarata ellenére, akkor is vissza akarod szerezni? Szerinted ebből mi lesz?

2020. márc. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!