Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másfél évet voltunk együtt előző barátommal..Semmi különös ok nem volt a szakításra, csak űgy döntöttünk hogy "elválunk" egymástól!! Fél éve szakítottunk! Első 1-2 hónapban, még beszéltünk és tartottuk a kapcsolatot.. Utána már nem beszéltünk!

1 hónapja beszélgettünk és akkor aztmondta hogy szakított a barátnőjével (abba az időbe amíg nem beszéltünk akkor volt barátnője) és mondta, hogy idáig velem ment neki a legtovább, meg hogy velem az életét letudná élni, meg így meg úgy szeret..és másnap írja nekem messengeren, hogy inkább ezt hagyjuk mert még nem heverte ki azt a lányt!! Itt volt kb 3 hét amíg nem beszéltünk! Tegnap ráírtam hogy mizu vele meg ilyenek! És nem írt vissza! És kérdeztem tőle hogy megutált engem vagy miért nem ír? Mondta hogy nem utált meg csak még nem heverte ki a lányt, de legyünk barátok!!

Szerintetek hogyan tudnám elfelejtetni vele azt a másik lányt?? Mit csináljak hogy újra engem szeressen és én kelljek neki? Hogyan hódítsam vissza? (Egy városban lakunk a fiúval)

Negatív emberek kerülhenek!! Köszi!☺️


2019. márc. 14. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret, csak be van $zarva hogy par hetig nem tud dugni
2019. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akar
2019. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"hogyan tudnám elfelejtetni vele azt a másik lányt"

Ülj le a tükösr elé és erősen gondolkozz el, hogyan tudna veled elfeledtetni bárki is valamelyik ismerősödet.

Ha megtaláltad a módszert, már válaszoltál magadnak.

2019. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Biztos nem csak dugni akar!!

Másfél évig voltunk egyutt!!!!! És ő nem csinálná ezt meg velem!!! Valaki olyan esetleg, aki segiteni is tudna??

2019. márc. 14. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hany evesek vagytok?

Valamiert megiscsak szakitottatok, olyan nincs, hogy “csak ugy”, valami oka kellett, hogy legyen.

Mellesleg szerintem csak hulyit. Ha szeretne, akkor nem lenne kerdes, hogy osszejonne-e veled ujra vagy sem. Ha jol ertelmezem, akkor kb.4honapig lehetett egyutt azzal a masik lannyal, azert azt nem egy nagy dolog kiheverni szerintem. Ha o csak a baratod akar lenni, ne eroltesd ra magad, annak sosincs jo vege, gondolom potlek nem szeretnel lenni. Hidd el, masfel ev nem olyan hosszu ido, hogy teljesen kiismerd a masikat, ahhoz sokszor egy elet sem eleg.

2019. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizony, bizony - Te csak pótléknak vagy jó nála. Másodhegedűs vagy, amíg nem jön egy prímás az életébe, de az aligha Te leszel.

Idős F.

2019. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyi az ex nem véletlenül, bármennyi ideig voltatok eggyüdt. Nem ajánlom hogy újra összegyere vele.

L

2019. márc. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!