Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exem? Meg mind ketten szeretjuk egymast.

Figyelt kérdés
Ma talalkozok vele pont egy hete szakitott velem mert neki mar tulsok volt a veszekedes utana mar napig beszelgettunk/vitatkoztunk parszor de mindigy ugy valtunk el hogy szeretlek.Ma talalkozunk hogy vissza adja par cuccomat meg en is nekem plussz beszelgetni akar.Hogyan szerezzem vissza?

2019. jan. 4. 00:57
 1/8 anonim válasza:

Szerintem mond meg neki hogy meg mindig szereted, es nem szeretned elvesziteni, es mindennel fontosabb, es meg egy eselyt meger a kapcsolatotok! Minden kapcsolatban vannak veszekedesek, de ki lehet birni, inkabb az lenne a baj ha nem lenne! Ez a szeretet jele🤫 Ha o is tenyleg szwret meg mindig, akkor hidd el veled marad. Sok sikert, ha valami kerdesed lenne irj privatban!

17/L

2019. jan. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még kicsit. Hisz mint mondtad a sok veszekedés miatt váltatok külön. Talán ha mindketten kaptok egy kid időt, hogy átgondoljátok jobb lesz. Ezután pedig leülni megbeszélni (lehetőleg veszekedés nélkül) mit lehetne tenni a jövőben a kevesebb veszekedésért és mind a két felet meghalgattni. Hogy a másik miben változtatna például. Aztán sok sikert remélem sikerül :) ne feledd a lényeg hogy nyugodtan beszéljétek meg ha kell napokon át beszéljetek róla. :)
2019. jan. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg engedd el. Felnőtt fejjel mondom. Kamaszként én is csináltam ezt az idiotizmust, nem lett jobb. 2 hétig minden happy, majd újra egymás torkának ugrotok. Így lehet hónapokat, éveket elb-szni egy pocsék kapcsolatban.
2019. jan. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne eroltessetek, ebbol mar jo nem sul ki
2019. jan. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki akar téged, azt nem kell "vissza szerezni" ;)
2019. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hagyd elmenni
2019. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pár terápia?
2019. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a 3/7

És a 4/7 írja, jó már nem lesz, max 2 hétig minden olyan mint az elején.....

Én ezt csináltam 3 évig, első barátommal, hónapokig együtt, aztán 1 hónap külön..... Rengeteg veszekedés, de végül mindig újra kezdtük, aztán betelt a pohár, nem fog változni, mikor még ilyen fiatal vagy, azt gondolod hogy komolyan sikerülhet.... De sajnos nem így van, majd rájössz....:)


Sok sikert! 22/L

2019. jan. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!