Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak ha beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levi352 kérdése:

Mit csinaljak ha beleszerettem a legjobb baratnőm exébe, de ő ezt nem tudja (marmint a baratnőm), és a legjobb barátnőm újra szerelmes belé? A fiú is szeret engem de nem akarom elveszíteni a barátomat.

Figyelt kérdés

2020. márc. 24. 15:05
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
Mérlegeld, hogy ki a fontosabb. A barátnőd exe, vagy a barátnőd. Amúgy meg mind kettőtök helyében hagynám a srácot..
2020. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor szakítottak? Meg kellene várnod, míg egymással tisztázzák a helyzetet.
2020. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyird ki a libancot ne hagyd magad Mauni!!!!
2020. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy már nem mostani kérdés de.. Figyelj, van a csajkódexben erre egy szabály. A barátnőd exe TABU. Gondolj bele, ha fordított helyzetben lennél. Neked milyen érzés lenne? Ha fontos neked a barátságotok, akkor várd meg, amíg túlteszi magát rajta, és ha akkor még mindig bejön a srác akkor beszélj a lánnyal erről.
2020. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!