Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy ember akibe nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ember akibe nagyon nem szeretnék szerelmes lenni tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok belé, de nagyon nem akarok :( Nem akarom ezzel elrontani a barátságunkat, mert nagyon jól megvagyunk egymással barátként. Tehetek ellene valamit hogy ne legyek belé szerelmes?
2020. márc. 24. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem :(
2020. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ne nyomd el magadban az érzelmeidet, mert előbb-utóbb előjönnek majd, azt meg nem akarjuk :) Ha fiú vagy, akkor célozz rá, próbáld valahogy kifejezni, hogy mi a helyzet, bár ilyen körülmények között kicsit nehéz. Ha pedig lány vagy, észre fogja rajtad venni, hogy nem úgy nézel rá. Mi fiúk észrevesszük az ilyet, rosszul titkolják a lányok :D. Szóval ha lány vagy, ne te kezdeményezz. Az a fiú dolga. Aztán majd meglátod, hogy alakul. A lényeg az, hogy ne nyomd el magadban az érzelmeidet, kivéve ha az rossz.
2020. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
48%
Tehetsz. Elkezdesz 5 masik szemellyel kavarni, aztan rajossz hogy nem potolhatatlan.
2020. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Nagyon nem értek egyet a kettessel.

A lányok is kezdeményezhetnek és én még az életben nem vettem észre, ha valaki többet akart. Kivagyok a "jelektől", nem vagyok kriptográfus.


Gondold át, hogy lehetne-e köztetek valami. Lehet ő is akarná. Elnyomni ne nyomd el. Ha nem jön össze, akkor is maradhattok barátok. Csak idő kell majd, hogy helyreálljon.

2020. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Négyes

Kriptográfus lol jót nevettem de,

szerintem hiába kriptográfus valaki a jeleinket akkor se feltétlen fogja észrevenni

Egyébként nem azért de biztos hogy nem lehetsz belé szerelmes? Mármint mi van akkor ha lehet ő is többet érez? Akkor meg semmi értelme ha barátként vergődtök miközben mindketten többre vágytok

Egyébként ezt a barátság témát amúgy sem értem

Tapasztalatból mondom (de órási tapasztalatból) amint az egyik fél elkezd többet érezni az a barátság el van rontva

Nagyon nagyon ritka hogy sikerül a barátságnak úgy megúszni ahogy van

Sajnos én nem ezt tapasztaltam de biztos van ami olyan marad, mintha nem is történt volna semmi

2020. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit ne tegyél. Csak élvezd a társaságát. Ha őneki az az egyértelmű, és abban gondolkodik, hogy nem akar tőled semmi többet; és ezt veszi magától értetődőnek, akkor legyetek csak simán barátok továbbra is. Örülj, hogy létezik, és ott van neked barátként, ott van melletted. Vagy akár fel is vethetnéd neki,ha igazán jóban vagytok; hogy mit szólnál, ha megpróbálnátok, hogy milyen járni egymással, és ha egyértelműen azt mondja, tudtodra adja, hogy nem szeretné, mert neki jólvan ez így; akkor leakadsz a témáról és maradtok továbbra is egymás mellett barátként, és nem hozod föl neki többet. És kész:) Jobb, ha ottvan melletted barátként, mintha sehogy. :):):)
2020. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*ha ennyire sokat jelent neked, meg amúgy lehet feltehetőleg te is neki.
2020. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!