Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 8 évesen lehet az ember...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 évesen lehet az ember szerelmes? Vagy ez akkor még csak egy kis rajongás volt a részemről? 14/L

Figyelt kérdés
Amikor még 8 éves voltam, akkor anyummal és a bátyámmal mentünk egy ismerőshöz busszal. Véletlenül nem kapaszkodtam és amikor elindult a busz, akkor majdnem elestem, de egy fiú megmentett. A bátyámmal ezután barátok lettek. Egy ideig a fiú átjött hozzánk párszor. Anyum mesélte, hogy amikor átjött, akkor mindig vele akartam lenni, nem hagytam békén és mindig hősömnek szólítottam. Később sajna többet már nem tudott átjönni és egy idő után elfelejtettem Őt, de aztán a szerencsének hála 5 év múlva újra találkoztunk, aztán az nap össze is jöttünk. Később derült ki, hogy már rég ismerjük egymást. Igazából nem tudom, hogy mit érezhettem 8 évesen iránta. Elképzelhető, hogy tényleg beleszerettem, de az is elképzelhető, hogy csak rajongtam érte. Szerintetek?

2017. febr. 10. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Rajongás, ezt te is jól tudod.

L

2017. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Én óvodás koromban kétszer is voltam szerelmes.

Persze, az életkori sajátosságokból adódóan teljesen már egy ovis szerelem, meg akár egy tini, akár egy felnőtt szerelem, de az attól még szerelem. ;)

2017. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te érezheted:)
2017. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem lehet. És elmondom, hogy miért. A szerelem hormonoknak köszönhető. Igen, igen hormonok születésünk óta bennünk van, DE ezek nem szerelmi hormonok. A szerelmi hormonok csak azután lesznem benned amiútán menstruáltál... Nem lehetél szerelmes akkor, max megtetszhetett neked.
2017. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor csak tetszett, amit tett és ezért rajongtam érte? :)

Amúgy köszönöm a válaszokat! :)

2017. febr. 10. 19:09
 6/6 anonim válasza:
De cukii
2017. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!