Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tini lányok! Inkább járnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Inkább járnátok egy hírtelenharagú, érzékeny és visszahúzódó vagy egy cinikus, beszólogatós és verekedős fiúval?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 4. 18:37
 1/10 anonim válasza:
90%
Szerintem az elsővel. A második típusú emberek általában nagyon idegesítőek, és ha verekedős akkor egy kapcsolatban is agresszív lehet és nem hiszem, hogy annyira megbecsülne.
2020. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Egyikkel se. Mindkettő agresszív.
2020. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én inkább az elsőhöz tartozok. Miért lenne az első agresszív, azt értem hirtelenharagú alatt hogy ha direkt bosszantják akkor elég dühös lesz, ha meg beszólnak neki akkor sértésnek veszi.
2020. ápr. 4. 19:00
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Inkább egy ép elméjűvel.
2020. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

A hirtelenharagúak rendszeresen gyorsan felkapják a vizet, nem tudják kontrollálni a reakciójukat. Nekem a szóbeli agresszivitás is agresszivitás.

De ha nem vagy hirtelenharagú, akkor ne írd azt.

2020. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
kérdező, a 2 hozzászólásodból arra következtetek hogy nárcisztikus vagy
2020. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyikkel se. A kapcsolat mindkettővel mérgező vagy bántalmazó lenne. Mennyiből tart véletlenül megsérteni egy érzékeny csávót, aki a hirtelen haragja miatt pofon vág? Tapasztalat alapján nem sokból. A másik meg verekedős, szóval ja.
2020. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Egyikkel se, mind a kettő szánalmas és undorító.
2020. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Inkább szerezz önbizalmat és tanuld meg kontrollálni az indulataid és legyél határozott, az jobban bejön a lányoknak. 17/F
2020. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 alvaraz válasza:

hát figyelj a verekedös lehe jófej is de ritka az olyan én szerintem nézd meg jobban a természetét . a másik pedig szerintem nem való neked , senkinek.

Bár lehet hogy lehet rajta változtatni ( ez mindketőre vonatkozik) de ha lehet ne oket válaszd hanem valami éppeszüt .

2020. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!