Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerűen már nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen már nem tudok eligazodni magamon. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy kicsit lehet hosszú lesz, előre is sajnálom. Próbáltam a barátaimmal is megbeszélni, az anyukámmal is, de nem jutottam sokra, ezért kíváncsi lennék más véleményére is:( Van egy fiú aki nagyon tetszik, és én sem vagyok olyan átlagos a számára. Egész nap vele beszélek. Viszont ma felbukkant egy gyerekkori nagy szerelmem és egyik legjobb barátom egyben. Találkoztunk, hogy beszélgessünk. Nagyon felkavarodott bennem minen. Onnan régről vele is eszembe jutott minden. Emiatt ma én egyáltalán nem kerestem a fiút aki tetszik,és ezt szóvá is tette

17 éves lány vagyok. Köszi előre is a tanácsokat.



2020. ápr. 4. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Ez egyáltálán nem volt hosszú, te mindenkivel ilyen kis kedves vagy? :D


Hát azt kell eldöntened h akarod e azt a fiút, aki tetszik és minden nap beszélsz vele? Ha igen, akkor lépjetek akövi szintre, hívd el valahova őt is talizni és ne gyere nekem az idióta koronavírussal, hsiz a masik sraccal bezzeg tudtal talizni. Tekintve h mivel minden zarva van és magambol indultam mki, mert nekem meloznom kell tervezzetek a covid lecsengese utan is vírust. vagy na XD talit.

Ez ilyenkor igy noranmlis hiszen akivel most taliztal masik fiu cska egy fellangolasod volt utana vissza jöt t a regi emlék. próbald elfelejteni és nem gondolni ra koncentralj acrushodra!

2020. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TheHoboKingdev ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem vedd szemügyre, írd össze, ha tudod, hogy mi jó bennük külön-külön, majd azok a dolgok alapján, amiket felsoroltál el tudod dönteni, hogy kit akarsz magad mellé legalább egy kis ideig. Olyan szemmel nézd őket, hogy ki lenne jobban hozzádvaló. Nem azt, hogy mennyire cuki, helye és okos. Azt nézd, hogy téged mennyire tudna boldoggá tenni.
2020. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!