Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerűen meg örülök, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen meg örülök, mit tudok ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Nyaranta dolgozok egy étterembe a Balatonon, Siófokon! Tavaly az egyik lánnyal volt egy két dolog, csak én sokat gondoltam bele, és amikor hazament, akkor lekoppintott! A mostani nyáron is szerintem szeretett volna valamit, csak volt nyár elején barátnőm, aztán nyár közepén meg megcsalt stb.. Akkor a lány megvigasztalt, és mondta, hogy nem is gondolnád, hogy ki szeret igazán téged! Azóta többszőr is rákérdeztem, meg mondtam neki, hogy nagyon bejön, csak a lány az a csendes típus, és nehéz olvasni a lányba! Most is mikor hazament végleg, mert Pécsen lakik, elköszönéskor megölelt és az a nagy sóhaj követte az ölelést! És most majdnem egy hete ezen kattog az agyam, hogy akkor most már bejövök neki vagy mi van? Mert tavaly k@rva szarul írtam meg neki, hogy játszadozott velem és májusban írt egy üzit, hogy baj lenne, ha visszajönne dolgozni, vagy én már látni se akarom! A lány nem egy fullos lány! A leg átlagosabb lány akit valaha láttam, de egy érzés mindig elönt, ha találkozunk vagy beszélgetünk! Nem tudom hova tenni ezt az érzést, mert nem tudom miért érzek így iránta! Ezt le írtam a lánynak és csak mosolygós emojikat küldött😅 mintha elvesznék a semmibe úgy érzem most magamat...

2019. aug. 28. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van!


Keresed!

Elhívod egy találkozóra!Gondolom te Budapesten laksz,és felmerül benned,hogy hogy tudnátok találkozni ha messze van!Ha nem tudsz elmenni Pécsre,vagy ő eljönni hozzád(ha van lehetőséged te menj) akkor ami ugyanannyi km-re van tőletek város,ott találkozzatok,és ketten felfeditek,tsb.


Persze ha 15-6 éves nem hiszem,hogy a szülei elengedik!


A másik opció,hogy tovább lépsz,és ha találkoztok jövő nyáron,akkor nem törődsz vele!Ha látod h nem olyan mint most nyáron volt,mármint szomorú,letört (valószínű azért mert nem foglalkozol vele) akkor lépj!Mert valószínű,kedvel!


Most is ráírhatsz,mert ilyenkor mi lányok,nem merünk ráírni a pasira,mert azt gondoljuk,h

1 biztos nem örülne ha írnánk,

2 ha érdekelnénk,keresne

3 lehet már a srác össze jött valakivel!

2019. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem irj rá,hogy miujság vele,egész jó volt ez a nyár:.A válaszaiból pedig letudod szűrni,hogy okés a dolog vagy nem.
2019. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!