Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig szeretem az exem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem az exem, mit tegyek? Tartjuk a kapcsolatot, de nem értem az egészet.

Figyelt kérdés

sziasztok. Decemberben szakítottunk....én még mindig szeretem, de nem tudtam már mit tenni vége lett.

Január elején összejöttem valakivel, de iránta nem érzek semmit csak van....sok függőséggel küzdöttem és amióta szakítottunk durván el szalad velem a ló, elég rossz állapotba voltam és múlthónapba felhívott az exem. Azt mondta, hogy gyógyuljak meg és újra beszélünk meg ilyenek... végül kórházba kerültem a kórházba is hívott mindennap...ez márciusban volt, előtte nem beszéltünk három hónapig. Neki is lett barátja. Kb 1 hónapja abba hagytam mindent...és már egy ideje írogat, hogy most már jól vagyok stb menjek fel hozzá...unatkozik stb...Felmentem ma hozzá, mert már szétzaklatott de igazából nem kellett volna....a jelenlegi nőmet hozza folyton szóba, vele csesztet stb...nagyon idegesítő. Amikor el jöttem tőle akkor meg na mivan írt a nő? mész hozzá? tiszta szégyen vagy, mekkora papucs lettél...de haza érek megint ír, hogy menjek vissza. Azt össze veszek vele, mert nem bírom...el mondom neki, hogy nagyon jól tudja, hogy mit érzek és nekem ez a lány semmit nem jelent akkor meg gyorsan ja őt nem érdekli mi csak barátok vagyunk. Komolyan nem értem, de nekem ez most nagyon nem tesz jót...én nagyon szeretem azóta is....de nem tudok túl lépni rajta így és őt se értem miért ír hivogat csal, hogy menjek fel hozzá, ha ezt csinálja. Pedig egy szavába kerülne bármi....


2020. ápr. 6. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobban tennéd, ha megszakítanád vele a kapcsolatot, mert csak tönkre fog tenni, illetve szegény új barátnőddel sem ártana szakítani, ha így beszélsz róla.
2020. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kattant és csak játszik veled. Kb ide-oda rángat és úgylátszik meg is teheti, mivel te egyből ugrasz. Offold egy ideig, ha nem tesz neked jót és magadra koncentrálj. Gondolkodj el azon hogy te mit akarsz, mi lenne neked a legjobb és aszerint cselekedj. Az a lány szerintem elég mérgező most neked, mégha szereted is. De a saját érdekedben: vagy beszéld meg vele hogy mégis mi a baja (ami ahogy olvastam nem nagyon megy) vagy pedig offold. A zaklatásos rész is már uhh, nemhogy a sok ellentmondás..
2020. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mérgező kapcsolat. Az ilyet a legnehezebb megszakítani, függőjévé válsz a másik embernek, de hidd el, hosszú távon sokkal boldogabb leszel az exed nélkül, csak játszik veled, kihasznál, ahogy valószín<leg azt is, akivel most együtt van. A mostani párodat meg tiszteld meg azzal, hogy elmondod neki, hogy nem szereted és szakítasz vele. Neked is jobb lenne most egy kis idő egyedül, hogy összeszedd magadat :)
2020. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1# Szakítottam az akkori csajommal, pont ő miatta...

2# Igen, megteheti...

3# A legnehezebb....meg se tudtam tenni...


Igazából sokat zaklatott, sokat hívott, hogy menjek fel hozzá...dobtam a volt csajom és össze jöttem vele újból.

Nagyon szeretem és én szeretnék vele lenni...de igazából nem a legjobb a kapcsolatunk...vissza mentem hozzá, folyton vele vagyok, ha nem dolgozok...de nagyon sokat veszekszünk...vagy direkt csinálja ki talál valamit, vagy rám fog más nőket vagy az exemmel basztat...

de már 3 éve, hogy össze jöttünk és igazából talán 3 hónapig nem voltunk együtt...most újra együtt vagyok vele és nagyon szeretem és számomra nagyon szép lány meg minden...de tényleg sokat vitázunk és bántjuk egymást és folyton rám fog valakit...nem nagyon értem miért nem tudunk meg lenni normálisan békésen és miért nem hisz nekem....és magamat sem értem mit miért teszek, de mégis összejöttem vele újra...bárcsak ne esnék pofára...de nekem ő mindent megér.

De köszönöm a választ mindenkinek.

2020. máj. 10. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!