Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem most mi van vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem most mi van vele akarja vagy nem?

Figyelt kérdés

Tehát szeptemberben új fiuk jöttek a busszal suliba *3 éve azzal a busszal jarok*

És az egyik fiú megtetszett novemberben rá írtam fb és össze barátkoztunk ez decemberig tartott mert utánna egy hülyeséget csináltam és le tiltott de aztán el is felejtettem nem igazan érdekelt aztán februárban az egyik volt barátnőm mellet ült a buszon és hát féltékeny lettem és fel oltott a fiú újra veszekedtünk és újra és újra aztán február 14.Én jöttünk haza a busszal fent volt a másik lány is és aztán míg be ment a busz máshova mi le szaltunk és a volt barátnőm azt akarta hogy beszeljunk de nem mert hozzam szólni. Aztán február 14.-e ota beszélünk fbn aztán ki derült hogy a fiúnak tetszik a barátnőm én persze nagyon csalódott voltam.. Aztán ugyan úgy -beszélgettünk és mellem ült a buszon aztán azon a héten egyik nap ketten jöttünk haza és a buszon -hát smároltunk azóta ugyan úgy beszélünk de mondta h ő csak velem szeretné stb..stb.. De. Nem járunk es mar a volt barátnőmel se beszélünk mert össze vesztem vele a fiú miatt

Tehát tok jól el voltunk ezzel a fiúval smároltunk 2 hónapja -beszélgetünk de eddig minden jó volt most meg már 3 napja vissza sem ír.. írni nem merek neki mert félek hogy zavarom.. Most nem tudom mi is van..


2020. ápr. 9. 14:42
1 2
 1/11 Stark2000 ***** válasza:
100%
Szerintem mind ketten haggyátok békén, keres ha szeretne valamit még. Amúgy meg eléggé olyan érzésem van ezzel kapcsolatban, mint amikor mondják, hogy "ha nincs ló, jó a szamár is." Gondolom a barátnődet nem tudta befűzni, két pad közé pedig mégsem akart esni.
2020. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A volt barátnőmet ő nem keresi már. Nekem pedig ugya úgy irt.
2020. ápr. 9. 15:23
 3/11 A kérdező kommentje:

Ugyan* le maradt a N betű

Az a baj hogy most fogalmam sincs mi van de így is csak őt tudom védeni🤦‍♀️

2020. ápr. 9. 15:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak játszadozik. Ha már most ilyen hidd el nem ő az igazi. És nem éri a meg a barátságot tönkretenni. Azt mondja bejön neki a barátnőd de lesmarol téged hát elég érdekes. Én a helyedben ezt elengednem tényleg nem éri meg és a srác is inkább szórakozik mert ha nem így lenne akkor már jarnátok rendesen. Lehet azért nem ir mert talált egy 3. csajszi. Nem éri meg.
2020. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Írtam
2020. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg karantén szabályok vannak, tehát nem mindegy, hogy mit akar? Jogilag nem mehetsz 1,5 méternél közelebb hozzá, ha nem éltek egy háztartásban!
2020. ápr. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Istenem hogyan jön ide a karantén?

Nincs kijárási tilalom tehát oda megyek ahova akarok és azt csinalok amit akarok természetese nem megyek sehova mivel anyám nem enged tehát. Az meg nincs bent a törvény könyvben hogy nem méhetek közél csak kérve van nem törvény 1! 2 szerintem normális válaszokat kértem nem karanténosat! Kíméljetek a karanténos kommentektol!!

2020. ápr. 12. 14:22
 8/11 anonim ***** válasza:
A hatalyos törvény szerint ha nem élsz egy háztartásban valakivel akkor ahhoz nem mehetsz at illetve kozteruleten minimum 1,5 meter távolságot kell tartanod tole. A büntetés 5 es 500 ezer forint között mozog a megszegéséért. Kicsit olvass utána a rendeletnek!
2020. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hol láttad te ezt törvénybe 🤣🤣
2020. ápr. 13. 13:31
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Mindjárt az egyes paragrafus meg is határozza azok körét, akikkel konkrétan találkozhatsz!


A többi pedig azt, hogy mi az ami miatt kimehetsz az utcára! Minden, ami nincs leírva, tiltott!


Ezt a törvényt hosszabbították meg ápr. 12-től korlátlan időre! A pénzbírságról meg a fenti törvénybe foglalt és jelölt szabálysértési törvény rendelkezik.

2020. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!