Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem mi a bajom. Valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi a bajom. Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Anyukám összejött egy régi ismerősével akinek a fia az én gyerekkori szerelmem. Ez kisse bonyolult helyzet volt a fiúval. Osztálytársak voltunk onnan is ismertem anyukám az apját. Mèg 9.-ben "jártunk" de őt átment egy másik suliba de ugyan annyit beszéltünk mint előtte. Aztán 16 évesen megtörtént az az első csók és elkezdtünk rendesen is járni de 11.ik év elején ennek vége is lett mert eléggé összekaptunk valamin. Anyukám pedig nemrég bejelentette hogy szeretné ha összeköltöznénk velük. Nem nagyon repestem az örömtől de aztán beköltöztünk hozzájuk kb 2 hónapja. Azóta a srác elég furán viselkedik velem. Folyton a kedvemben akarz járni stb. Ami nem lenne furcsa ha nem lenne barátnője. Egy hete viszont mikor picit ittunk este, karantén van meg ilyenek, hát lefeküdtünk. Nagyon fura ez az egész helyzet. Azt sem tudom mit érzek. Kihasználtnak érzem magam. Tudom én voltam a hülye de nem tudom mit csináljak. Még lehet érzek iránta valamit de őszintén nem tudom.

2020. ápr. 10. 01:35
 1/7 Stark2000 ***** válasza:
88%
Szexuálisan vonz, plusz első szerelmed volt, érthető miért keltette fel az érdeklődésedet. Ez csak az én véleményem, de biztosan nem kezdenék vele újra kapcsolatot. Eleve kezdjük ott, hogy megcsalta veled a mostani párját. Legyen bárki bármennyire is naív, remélem azt senki nem gondolja, hogy ezt melletted nem fogja megcsinálni. Ha jól esik kufircoljatok, élvezzétek egymás közelségét - az már a srác dolga, hogy a barátnőjével mit csinál, mit mond neki illetve, hogy te hogyan viszonyulsz ehhez - de ebbe szerintem kár bármi komolyat belelátni.
2020. ápr. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Túl sok az érzelem.
2020. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2020. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19 évesek vagyunk
2020. ápr. 10. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, ez nem egy ördögtől való dolog ,ha mindkettőtök első szerelme volt és még ittatok is ,én egyikőtöket sem tudom hibáztatni, viszont a srác csaja jogosan szakítana vele. Kapcsolatot nem kezdenék a helyedben anyám új palijának a gyerekével viszont ha netán úgy alakul hogy nem lesz barátod valamikor szerintem nem istentől való dolog ha hancúroztok néha.(bar a szuloket nem szivesen avatnam be sot senkit) de beszéljétek meg egymással hogy kinek mi a terve es mi volt ez az egesz.
2020. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Elég nem szép dolog a fiútól. Hazug ember, most a barátnőjének azt hajtogatja,hogy te csak a mostoha testvére vagy. Aki ilyen hazugságokra fogja alapozni ezek után az életét, azzal semmilyen kapcsolatot nem kérnék. De hát neked sem volt annyi erőd, hogy nemet mondjál, mindketten megéritek a pénzeteket!! Az ilyet lehetne meggyónni, most úgyis húsvét van.
2020. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 @ Halt Die Fresse Du Hurensohn
2020. ápr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!