Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom? Tudnátok tanácsot...

Mi a bajom? Tudnátok tanácsot adni, hogy mit tudok ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Folytonos mosolygás/nevetés jön rám amit nem tudok kontrollálni.Ha komolyan kell beszélni akkor sokszor elnevetem magam vagy mosolygok,ha kellemetlen szituációban érzem magam akkor meg azért.Vagy van hogy a semmin is mosolygok..Olyan helyzetekben is előjön amikor nagyon nem illene oda ...Néha tudom kontrollálni de amikor jó napom van és fel vagyok dobódva akkor szinte lehetetlen urrá lenni ezen...22/F
2020. ápr. 3. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt már a napokban hasonló kérdés. Nehezen tűröd a stresszes helyzeteket, a konfliktusokat, nem tudsz velük mit kezdeni és ezért mosolyogsz. Így jön ki rajtad. Tudatosan kellene kicsit tréningezned magad, figyelned erre, mert aki ezt nem tudja rólad, könnyen félreértheti..
2020. ápr. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogyan tudok ezen javítani?Annyi mindent próbáltam már..Ilyenkor mondogatom magamba,hogy ne legyél lúzer,ne röhögj stb.. de nem mindig segít..
2020. ápr. 3. 06:55
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Abba gondolj bele, fordított helyzetben neked hogy esne, ha èpp vlmi komoly dologról szeretnél beszélni valakivel pl.szüleiddel, ami fontos neked, de ōk meg elkezdenének vigyorogni..
2020. ápr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy rosszul eshet másoknak és nem direkt csinálom... :( Néha megy a kontrollálás de néha teljesen elvesztem a kontrollt és nem tudok mit csinálni..
2020. ápr. 3. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!