Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám üzenetben egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám üzenetben egy kicsit tudatni a fiúval hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Többén mondták hogy bejövök neki és ő is nekem hogy tudnám ezt kicsit üzenetben tudattatni hogyha nem akarom szószerint megírni. Mert ugye most a karantén miadt nem találkozunk

2020. ápr. 10. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Burkoltan leírod hogy mit szeretsz benne, kedveskedsz neki
2020. ápr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha folyamat érdeklödsz és keresed akkor szerintem nyilván való, nem értem miért kell külön mondani.
2020. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a férfinek kell megtennie.
2020. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem mondj neki szép dolgokat pl:milyen szép a haja meg ilyenek keresd mindig de fontos hogy azért ő is keressen!Vagy próbáld meg azt hogy ő írja meg hogy tetszel-e neki és ha megírja hogy igen akkor te is írd meg hogy te neked is tetszik a fiú.Vagy kérdezd meg tőle így nyíltan hogy tetszel-e neki.

2020. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyik lehetőség, hogy finoman utalgatsz rá, hogy bejön neked. A másik, hogy ilyen témában elkezdesz vele beszélgetni. Nem kell egyből azt, hogy kibe szerelmes. Aztán ha úgy érzed, akkor kérdezz rá, hogy van-e kiszemeltje, aztán ha elég tökös, akkor bevallja, hogy szerelmes beléd, ha töketlen akkor nem. Ha ő fél bevallani, akkor meg neked kell megtenned az első lépést.


Akik meg elmondták neked, hogy bejössz neki azok meg parasztok. Nem véletlenül nem közölte eddig veled. Ez pedig a legnagyobb bunkóság volt részükről. Szóval még véletlenül se mond neki, hogy másoktól tudod, hogy szerelmes beléd. Hidd el, így jobb lesz neki, mert ha megtudja, akkor meg fogja gyűlölni azt az embert akitől hallottad. Személyes tapasztalat. Én egy iskola által szervezet angliai út alatt mondtam el egy embernek, akiben megbíztam. Pár hónap múlva már mástól hallottam vissza. A legrosszabb, hogy azt se tudom hány ember tudta meg az osztályból. Egy szerencsém volt, hogy tudtam, a kiszemeltem valószínűleg nincs köztük.

2020. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A köszönés és búcsú ne úgy hangozzon hogy Szióka mizu, és Na akkor pá.

Küldj egy mosolyt, szívet, puszit és kedvességet.


F

2020. ápr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!