Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék kérdezni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék kérdezni egy fiútól aki tetszik?

Figyelt kérdés
Már egy ideje beszélgetünk de nem nagyon tudom mit lehetne kérdezni. Kedvenc film meg ilyesmik már megvoltak. Találkoztunk már és akkor egy csomó dolgot meséltünk egymásnak de most a karantén miadt nem tudunk és ugye írásban nehéz egy történetet elmesélni. Nem tudnátok valamit hogy miről kérdezhetném mert ha ő kérdez valamit nagyon jól elbeszélgetünk de nekem nincs ötletem.

2020. ápr. 8. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha így haladsz unalmasnak fog látni és lesz olyan csaj, aki tud kérdezni tőle igy már el is pártól tőled a buta, unalmas történeteidet pedig majd a kutyádnak tudod csak elmesélni...

Lényeg, hoyg részletekbe klérdezz bele 12 körül ebedelt mar ha igen mit evett ha nem mit fog enni 19 körül vacsinal ugyanez kedvenc zene skk kedvenc parfum akk meseld el h mit tanulsz kérd a véleményét dolgokról...lehetoleg ne csajos hanem altalanos dolgokrol..szóval ilyesmi.. nem kell hozza nagy tudomány

2020. ápr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Adtál egy nagy keresztet, sírig tartó szerelmet.
2020. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Írd azt ami eszedbe jut. Én mindig azt csinálom, általában beszokott válni és jó beszélgetés lesz belőle..

18l

2020. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd arról ami érdekel, amivel lefoglalod magad. Mit szoktál csinálni egy nap? Csak azt ne mondd hogy unatkozol.


Nézel egy filmet például? Vagy youtube-on szörfölsz? Láttál vagy hallottál valamit ami érdekes? Kösd össze valamivel, kikérheted róla a véleményét, oszd meg azzal kapcsolatban a gondolatod, stb.. Gyakorolni kell a kommunikációt és akkor jobb lesz, ha nem gyakorlod akkor nem fejlődsz semmit és az lesz hogy semmiről nem tudsz semmit mondani.


Amúgy ha már egy ideje beszéltek, azt is felajánlhatod nyugodtan hogy mi lenne ha neten beszélgetnétek, mondjuk messengeren vagy akárhol felhívjátok egymást és kicsit dumáltok.

2020. ápr. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Hány évesek vagytok? Könyebb lenne válaszolni.

De itt van pár ötlet:

1) Mi volt a legőrültebb dolog, amit életedben csináltál?

2) Ha te lehetnél az egyik szereplő egy filmből, melyik szereplő lennél, melyik filmből?

3) Ha lehetne egy kívánságod, mi lenne az?

4) Miket szerettél csinálni, amikor még kisgyerek voltál?

5) Mi szerettél volna lenni kisgyerekként, ha majd felnősz?

6) Kiskorodban jó kisgyerek voltál, vagy rossz?

7) És most jó fiú vagy, vagy rossz fiú? :-)

8) Mi az a dolog, amit szeretnél még kipróbálni az életben?

2020. ápr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szereted a müzlit?
2020. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szeretem a tejet

A kakosat is

2020. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nagybotos ***** válasza:

Nézd te tetszel nekem

ÉS ÉN NEKED?

2020. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül kell kérdezned. Nekem fiúként van egy nagyon jó lány barátom. Teljesen mindegy, hogy melyikük ír a másiknak, mindig legalább 1,5-2 órát beszélgetünk. És alig kérdezünk bármit. A leírtak alapján már elég jól ismered. Ne kérdezni akarj, hanem beszélgetni. Szinte mindegy mit, csak írj neki. Elég annyi, hogy mit csinál a karantén ideje alatt. Ebből már lehet csinálni egy jó beszélgetést. Nálunk beszélgetések közben nem is szokott kelleni hirtelen témát váltani, mert egyikről at tudunk menni a másikra.
2020. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!