Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom h tényleg tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom h tényleg tetszik-e a fiú?

Figyelt kérdés
Idén váltottam iskolát és az új osztályomban van egy úgymond "helyes" fiú és nem vagyok benne biztos h tényleg szerelmes vagyok e belé.

2020. ápr. 9. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha megcsókol, bejössz neki.
2020. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én most nagyon átlagos dolgokat fogok mondani, és lehet hogy nem is mindenkire igaz ez.


Egyfolytában őt keresed a tömegben, utcán, suliban, stb.

Ha csipog egyet a telefonod, megnézed gyorsan ő írt-e (ez inkább akkor jellemzőbb, ha tényleg szoktatok beszélgetni üzenetben)

Ha a közeledben van vagy valami miatt hozzád ér, elvörösödsz, zavarban leszel.

Ha megnézed a horoszkópodat, akkor utána elolvasod, hogy az övéhez mit írnak, majd azt is, hogy összeilletek-e a horoszkópotok alapján :D

Rengetegszer elgondolkodtál azon, hogy milyen lenne, ha együtt lennétek.


Csak néhány dolgot írtam le. Ezeket lehet, hogy pont csinálod vagy pont nem. Mindenki mást csinál, én csak általánosságban írtam le.


Remélem valamennyire tudtam segíteni, de ha tényleg tetszik akkor egy idő után te magad is rájössz :)

2020. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
Szerelmes biztos nem vagy, esetkeg egy kamaszkori fellángolást élhetsz meg. Ha izgulsz és furcsa érzések törnek rád a közekében, akkor valószínű jól működik a kémia viszont.
2020. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Engedd el az osztálytársas témát. Ebből ritkán sül ki jó dolog.. majd megtetszik más
2020. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!