Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezt miért csinálha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt miért csinálhatja, ha egykor a legjobb fiú barátom volt?

Figyelt kérdés

8 éves szoros baráti kapcsolat után összevesztünk. Sajnos tett egy olyan dolgot, ami nekem rosszulesett, személyes dolgaim közt nézett meg valamit, ahelyett hogy tőlem kérdezte volna meg, és kb. mindenkinek elmondta csak nekem nem. Emiatt úgy éreztem, nem bízik meg bennem, át akar verni. Jól összevesztünk, nem önszántából jött bocsánatot kérni. Azóta idősebbek lettünk, csak évek óta nem szólunk egymáshoz. Viszont ha én beszélgetek valamelyik haverjával, ő mindig megkérdezi a havert, hogy miről dumáltunk. Egyszer gála volt, egy elegáns ruha volt rajtam, szolid sminkem volt, és láttam, hogy az ajtóban áll, és engem néz, még akkor sem kapta el a tekintetét, mikor látta, hogy ránézek. Illetve ballagáskor mellettem ült, és láttam hogy szeme sarkából néz. Amikor szólított valamiért az igazgató, akkor is láttam hogy utánam néz. Egyébként ha nem keresett meg személyesen a veszekedés után pár nappal, miért nézeget? Akkor elvileg ha nem keresett, gondolom, nem érdeklem



18/L


2020. ápr. 25. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Beléd van habarodva... :) Egyértelműek a jelek :)
2020. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Miért lenne belehabarodva? Azért mert nézi? Én szoktam ránézni a tesómra is, szüleimre is, szomszédaimra is stb. 😀


Szerintem beszéljétek meg felnőttek módjára ezt, ha tényleg jóban voltatok akkor a barátságotok megérdemel annyit. Nem érdemes találgatni, meg idegenektől véleményt kérni, mi nem tudhatjuk a dolgok hátterét.

2020. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TR75 ***** válasza:
100%

"személyes dolgaim közt nézett meg valamit, ahelyett hogy tőlem kérdezte volna meg, és kb. mindenkinek elmondta csak nekem nem. Emiatt úgy éreztem, nem bízik meg bennem, át akar verni."

Turkál a dolgaidban, mert nem bízik meg benned, és elmondja mindenkinek? :-o


Mondjuk ezek után én elfogadnám a bocsánatkérését és mondanám, hogy akkor a viszont nem látásra.

2020. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Pont ezt éreztem én is, amit leírtál. Amire velem kapcsolatban kíváncsi, azt tőlem is meg lehetne kérdezni, az hogy a tudtom nélkül nyomozgat utánam, nagyfokú bizalmatlanságra utal.

2020. ápr. 25. 15:04
 5/5 TR75 ***** válasza:
100%
Én ezt nem bizalmatlanságnak nevezném. Taplóságnak, tahóságnak, gyökérségnek annál inkább. A te részedről jogos ezek után a bizalmatlanság.
2020. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!