Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyha eltávolodtam egy olyan...

Hogyha eltávolodtam egy olyan emberrel, aki egykor a legjobb barátom volt, elválaszthatatlanok voltunk, akkor egyáltalán miért ismertem meg?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
tudod én is pont ezen gondolkodom,hogy akkor miért hozta az utamba azt az embert akit megszerettem,és elválaszthatatlanok voltunk,most meg ennyire nagy távolság lett közöttünk.
2012. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocs kimaradt a sors,miért hozta az utamba a sors
2012. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De annyira rossz. Látni ahogy boldog, mert számtalan barátnője van, igaz, ő lány, én fiú, De akkor is. Egy olyan ember nincs az életemben, akiben bízni tudnék... rengetegszer visszasírom azokat a boldog éveket :\
2012. dec. 5. 20:00
 4/5 SzilKa ***** válasza:
Valamit biztosan megtanultál és megtapasztál, amíg melletted volt.
2012. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Selam


azert mert volt az eletben valamı feladatod vele. nem mınıdg az adott pıllanatban ertjük meg hogy mı van hogy csak kesöbb ebredünk ra de nezd csak van egy nagyon szep idezet, en ebben hıszek maxımalısan:


"Létezik egy ősi kínai legenda a végzet vörös fonaláról. Eszerint az istenek egy vörös fonállal összekötötték mindazon emberek bokáját, akiknek az a sorsa, hogy keresztezzék egymás életét. Ez a fonal ugyan megnyúlhat, vagy összegabalyodhat, de sosem szakad el."

2014. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!