Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak szórakozott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loveeeeeeeeee kérdése:

Szerintetek csak szórakozott velem?

Figyelt kérdés

Volt egy srác aki megtetszett nekem. Ő volt az aki úgymondd megtette az első lépéseket. Elkezdett köszöngetni, oda jött hozzám sulis dolgokkal és stb. Aztán nekem is megtetszett. A barátnőim úgy gondolták neki is tetszhetem, mivel mindig nézett, járt utánam, ha néha néha eszélgettünk elpirult. Rossz jelnek két dolgot mondanék: ha mondjuk Messengeren ráírtam akkor volt olyan alkalom amikor tök jól elbeszélgettünk (viccelődött, aranyos volt), valamikor meg csak egy szavakban válaszolt. Illetve az hogy kevésszer beszéltünk csak, viszont akkor én is illetve a barátnőim is érzékelték, hogy van valami. Így ment ez 2 tanévig, majd elballagott és azóta sincs semmi. Ha talizunk akkor köszön, illetve ha meglát valahol folyamatosan bámul.

Barátnőim azt mondták, hogy pl az egész osztályunk tudta hogy nekem bejön, mert ennyire nyilvánvaló volt (ezt én nem így gondolom) illetve hogy biztos csak szórakozott velem. Ti mit gondoltok?



2020. ápr. 25. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem biztos hogy szórakozott veled. Van egy nagyon közeli fiú barátom, áltános óta ismerjük egymást és barátok vagyunk. Mind ketten párkapcsolatban élünk. Ő is hasonlókat csinált.

Mindenkinek lehet rossznapja, lehet történt valami és azért válaszolt egy szavakkal.

Lehet nem volt biztos az érzéseiben,aztán rájött hogy nem akar tőled semmit, csak nam akarta tönkre tenni a barátságotokat.

Az is lehet hogy lett barátnője vagy ilyesmi.

Ha szórakozott volna veled szerintem hamarabb kikosarazott volna.

Én legvalószínübbbek azt tartom hogy nem tudott kiigazodni az érzésein.

Remélem segítettem

2020. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet biztosra mondani. Az a lényeg hogy nem lett belőle semmi, ergó felesleges rágódni rajta. Azt ismerd fel hogyha valami nem fut sehova (mint ez a kapcsolat), akkor ne kattogj rajta sokáig, mert értelmetlen.
2020. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezt nem nevezném szórakozásnak

Igazából ezek szerintem nem nyilvánvaló jelek voltak, tehát nem biztos hogy akart tőled bármit is

Ahogy előttem irták

Felesleges rajta rágódni mert nem lett belőle semmi engedd el

17/l

2020. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!