Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy lánynak, hogy szeretem, de teljesen ugy érzem hogy egy kapcsolatra nem állok készen?

Figyelt kérdés
Először is tudom hogy nagyon rossz ember vagyok ez miatt es szégyellem magam de elkell mondanom volt egy lány az eletemben talalkozgatunk es majdnem összejottunk akkor ő hátralt meg... Most pár honappal később megint volt köztünk valami de akkor meg én mondtam vissza most o szeretne megint ujra kapcsolatot vagy hogy fogalmazzak de nekem ez mar nem menne nem vonzodom hozza persze kedvelem mert tipikusan olyan lany hogy szimpatikus mert nagyon szeretek vele időt eltolteni...

2020. ápr. 26. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De nem szeretem ezt a szöveget hogy tudom hogy rossz ember vagyok. Olyan önsajnáltató...

Mond el neki nyiltan mit érzel, és ennyi.

2020. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok és nem tudok szembenézni azzal a fájdalommal, amit neki okozok, mikor tudom, hogy ő nem ezt szeretné... Nem au őszintesegel van a baj hanem hogy hogyan kezdjek bele?
2020. ápr. 26. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fájdalmat mindenképpen fogsz neki okozni, hiaba nem akarsz.

Simán írj rá hogy szeretnél vele megbeszélni valamit.

Ezután elmondhatod azt amit gondolsz, érzel.

2020. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is olyan rég az egyik barátomnak mondtam meg, hogy sajnos annak ellenére, hogy szeretem, mint baràt, nem tudok rá szerelmes szemmel tekinteni. Ha szépen fogalmazol és látja rajtad, hogy tényleg sajnálod az egészet, és nem akarod megbántani, akkor valószínűleg meg fogja érteni. Mi is jóban vagyunk azóta, és kicsit a kapcsolatunkat is közelebbinek érzem, mint előtte.
2020. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Mond meg neki hogy hello en nem akarok semmit. Ennyi! Hivd fel videochaten es akkor legalabb nem csak irsz 1 sort. Bar ehhez batorsag kell, mindehogy fajni fog valakinek
2020. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel,és mondd el őszintén. Megérdemel ennyit. Kibírja hidd el, lányként mondom. Sok sikert.:)
2020. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!