Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki járt már így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki járt már így?

Figyelt kérdés

Tudom,kicsit hosszú,de légyszi olvasd végig.


Van egy fiú,akit 3 éve ismerek,és eléggé jó barátok vagyunk.Amikor elkezdtünk járni,akkor mindig visszahúzódó volt,de amikor bármelyik lány a suliból odament és flörtölni akart,lerázta és megmondta,hogy neki van már valakije.Annyira szeretem,de amikor olyan helyzet van,hogy smárolhatnánk,akkor feláll és mosdóba megy vagy ha étteremben vagyunk,akkor odahívja a pincért és rendel valamit.Mindezt azért,hogy ne kelljen megcsókolnia :(

Tanácsok?MIT KEZDJEK EZZEL A SZITUVAL?



2020. ápr. 29. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem akarja nyílvános helyen.

De ha jól értem együtt vagytok és 3 éve ismered.

Miért tőlünk kérdezed?

2020. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legtisztább ha meg kérdezed tőle h miért nem akar veled csókolózni.Lehet h még korainak tartja v fiatalnak érzi magát hozzá.Nekem volt egy pasim akinél én is folyamatosan hárítottam mikor a csókra került a sor mert ő imádta a konzerves halat és a lehelete valami iszonyú hal szagú volt tőle.Annyira bűdi volt h nem tudtam meg csókolni.Végül el mondtam neki őszintén h mi a gond és orvosoltuk.Lehet h nálatok is valami hasonló gond van.Kérdezz rá az a legtisztább
2020. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Meleg lett.
2020. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát a legjobb az lenne, ha ezt vele beszélnéd meg. Hány évesek vagytok? Ki az idősebb? Mennyi idő van köztetek? Neki ez az 1. kapcsolata? Ha nem nyilvános helyen vagytok akkor is ugyanígy viselkedik?
2020. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt beszéld meg vele.
2020. máj. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!