Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon? Valaki járt hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon? Valaki járt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, ez lesz az utolsó évünk és nem nagyon fog hiányozni... Messengeren beszélgetünk, együtt fogunk keringőzni, de lassan véget szakad ennek az egésznek, nem fogom látni, ki megy külföldre dolgozni... Valaki járt már hasonló helyzetben?

2019. aug. 5. 01:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Iszonyatosan szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, ez lesz az utolsó évünk és nem nagyon fog hiányozni..."


nnna most akkor tisztazzuk a helyzetet. Szerelmes vagy, vagy nem fog hianyozni?

2019. aug. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Basszus el írtam a *nem nem kell oda
2019. aug. 5. 02:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés: ő is szerelmes-e. Ha nem is tudja, hogy te így érzel, akkor próbálj udvarolni neki, aztán kiderül, neki milyenek az érzései. Mondd el, mennyire sajnálod, hogy nem láthatod a jövőben, de reméled, hamarosan visszajön, pár év múlva, és talán akkor folytathatjátok. Vajon mit mondana rá?
2019. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!