Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek távkapcsolatnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek távkapcsolatnak számítana ez? És hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Mindketten 16 évesek vagyunk és 82 km van köztünk. A vírus után szeretnénk találkozni és szeretnénk összejönni. Ha ez sikerülne, akkor minden héten talàlkoznánk. Majdnem minden nap videochatelünk, október óta beszélgetünk és nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Amikor október végén elmondtam anyukámnak, akkor ő azt mondta, hogy ezt csírájában el kell vetni, aztán igazából annyira nagyon szorosan nem is kötődtem hozzá és megmondtam neki, hogy nem beszélhetünk tovább. Aztán kb minden nap bűntudatom volt, hogy basszus ő nem menne el, nem hagyna itt, mint a többi tette. Tudtam, hogy rosszul cselekedtem. Aztán februárban felkeresett, és megbeszéltük, hogy csak baráti kapcsolatunk lesz. Persze, hogy nem az lett. Szeretnénk találkozni és biztosak vagyunk benne, hogy menne ez köztünk, és úgy vagyunk vele hogy egyszer élünk, de akkor nagyon, miért ne próbálnánk meg, nem veszíthetünk semmit. Csak drága szüleim nem így vélekednek. Mivel nincsen testvérem és mint lányt, eléggé féltenek és hallani sem akarnak “távkapcsolatról” és tényleg nem tudom, hogy hogyan mondhatnám el nekik és, hogy hogyan értessem meg velük, hogy azért megpróbálni nem bűn. Soha nem volt az és nem is lesz...

2020. ápr. 29. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Mennyi idősek vagytok? Azért ez egy lényeges információ...
2020. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentelő! Mindketten 16 évesek vagyunk, de ezzel kezdtem az elejét rögtön:)
2020. ápr. 29. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg! Bocsánat!

Szerintem próbáld bemutatni a szüleidnek hogy milyen ember. Gondoljátok át hogy van-e egyáltalán közös jövőtök, anélkül hogy egyikőtőknek le kéne mondania a céljairól.

Nem szerencsés egy ilyen kapcsolatba úgy belevágni ennyi idősen hogy a szülők nem adják rá az áldásukat.

2020. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!