Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szüleimnek igaza lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleimnek igaza lehet?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt,anyukámmal nagyon sokat veszekedtünk mert nem engedi hogy vele legyek így hozzá költöztem amíg kezdődött a suli és 2 hét után haza jöttem.

De így se engedi hogy veled legyek és nem engedi hogy találkozak se vele,azt mondta ha vele akarok lenni menjek el itthonról.

De még van 1 hónap a suliból és addig nem akarok el menni mert ki akarom járni.

Anyukám fojton azt mondogatja hogy ő nem szereti és hogy keressek mást de én őt szeretem és nem érti meg mert neki nem szimpatikus 😕 fojton azt mondja hogy ha el megyek úgyis ott hagy engem és hogy nem megbízható de hát nem is ismeri őt vajon igaza lehet anyumnak



2019. jan. 23. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha anyukád nem ismeri ,akkor előbb ismerje meg aztán alkosson véleményt .

De ezt neked kell tudnod ,vagy elvakít a "rózsaszín köd"? Mert akkor lehet csak neked nem tűnik fel .....

Anyukád nem hiszem hogy rosszat akarná neked ,hisz szeret téged és ha azt látná ,hogy az a fiú is szeret téged ,akkor örülne nektek ....


L

2019. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Ugyanígy jártam mikor az első komoly kapcsolatom volt kérdező. Annyi különbséggel , hogy én nem költöztem el és nekem sem mondták hogy koltozzek el, de a szüleim nekem sem szerették az akkori barátomat. Apa sose fogott vele kezet, anya meg inkább megtűrte. Előtte sosem mondott rosszat, csak a háta mögött nekem. Már négy éve volt, és a szüleimnek volt igazuk. A srác csak kihasznált. A szüleim pontosan tudták ki ő, milyen a családja , de én annyira boldog voltam az elején hogy utána mondták csak el mikor megjött az eszem..úgymond.

Szerintem nem úgy kell kezelni ezeket a dolgokat ahogy a szüleid kezelik. Az én szüleim tűrték , mellémálltak mindig. Amikor már nemtudomhányadszorra csalt meg és akart idejonni akkor anyám megtiltotta hogy többet ide jöjjön mert teljesen depresszióba süllyedtem miatta. Azt akarták hogy rajöjjek magamtól. Ahogy az előző is írta, lehet téged is el akit az a bizonyos rózsaszín köd, ami anno engem is .


Hány évesek vagytok?

2019. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom... de a szülők mindig látják kívülállóként hogy mi a helyzet, és a legjobbat akarjak neked... tapasztaltam én is. A srac mindent jelentett nekem, és bár a szüleim is szerették, mindig volt róla egy kimondatlan véleményük. Sosem mondtak meg nekem, végül a srac 4,5 év után egyik napról a másikra kidobott. Depresszios voltam, de anyukám átsegített ezen. Hallgass rajuk
2019. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint az iskola nyár elején ér véget. Milyen suliba jársz te?
2019. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, kérdező, figyelj, én azt mondom neked, ha szeretitek egymást, és már 3 hónapja együtt vagytok, akkor ti döntetek, viszont a javaslat, maradj együtt a barátoddal, anyukádnak pedig, nincs igaza. Ez, a te életed, és, ha te szeretnél, együtt lenni a barátoddal, akkor, csak te lehetsz az, aki dönt erről.
2019. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ez szerintem nem elhanyagolható szempont.

A szülők általában eléggé féltik a lányaikat, főleg az apák és gyakran igazuk is van. De nem mindig. Ezt viszont így kívülállóként nem lehet eldönteni. Próbálj meg felnőtt módjára beszélni a szüleiddel a kapcsolatodról. A barátoddal is beszélj a problémáról.

2019. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok.

Már próbáltam beszélni velük, nem engedik hogy vele legyek.

Inkább azért nem engednek sehová sem hogy ne menjek hozzá vagy ne találkozzak vele.

A barátom tud mindenről,ő kérte hogy költözek hozzá,anyum mindig azt mondja hogy menjek el nyugodtan és ne jöjjek haza, de mikor el mentem volt akkor sem engedte akkor nem tudom miert mondja.

2019. jan. 26. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!