Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem? Kezdjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem? Kezdjek megint nyitni felé?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel 1,5 év után, mert már nem szerettem és sokszor úgy érzetem hogy csak a pénzem miatt kellek neki. Elkezdtem fűzni egy másik lányt akit tényleg nagyon szerettem, de tudtam hogy neki több idő kell ahhoz hogy kapcsolatba kezdjen. Aztán úgy hozta az élet hogy az exbarátnőmmel megint el kezdtünk beszélgetni és újra összejöttünk. Eleinte megint jó volt, de mostmár tudom hogy tényleg nem szeretem őt, és hiányzik az a lány akit elkezdtem fűzni. Sajnos azt a lányt úgy megbántottam hogy kb szóba sem áll velem. Már 2 és fél hónapja nem beszéltünk és rettenetesen hiányzik. Szerintetek ha ráírok és kezdeményezek megint, lehet esélyem? 19/F

2020. máj. 8. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

remélem lesz esze és elküld a jó büdös francba :)

ha azt hiszed hogy mert pénzed van úgy játszol a csajokkal ahogy akarsz, nagyon tévedsz. Sokat nem érsz emberileg ha ezt az elved vallod :)

2020. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem játszani akartam vele. Tudom hogy neki nem a pénzemért kellettem volna. Egyébként külsőre meg nem mondanátok rólam hogy gazdag család gyereke vagyok.
2020. máj. 8. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha annyira megbántottad, hogy szóba sem akar veled állni, akkor nem hiszem, hogy sok értelme lenne ráírni. Valószinűleg nem akarná veled újrakezdeni a dolgokat.
2020. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

"tudtam hogy neki több idő kell ahhoz hogy kapcsolatba kezdjen"


Ezt a kamu dumát öcsém, és még van, aki be is kajálja.


És milyen pénzEDről beszélsz? Az nem a tiéd! Láttam már hozzád hasonló gazdag gyereket, akit apu egy idő után nem akart támogatni - ülhetett a kis lyuk szobájában és vagizhatott a Wartburgjával.

2020. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Toriiii66 válasza:
47%
Menj rozsaval az ablaka ala, udvarolj... Nehogy mar irasba...
2020. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon megbántottad a lányt, akkor kérj tőle bocsánatot és mondd el neki, hogy neked fontos és szeretnéd hogy tiszta lappal újra kezdjétek.
2020. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem csodálom ha nem akar tőled semmit azok után hogy közel kerültetek esetleg beléd is szeretett erre te vissza mentél az exedhez. Szerinted ha megbocsát hogy fog megbízni benned?
2020. máj. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!