Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért törölt és tiltott le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölt és tiltott le mindenhonnan?

Figyelt kérdés
3 hónapig voltunk együtt a sráccal aztán egyszer csak minden előzmény nélkül bejelentette hogy nem akarja tovább ezt nincs meg készen egy kapcsolatra. Én kértem hogy ne tegye ezt utána is kerestem egy darabig aztán egyszer csak fogta magát és letiltott/letörölt mindenhonnan. Ráadásul nem csak engem hanem pár héttel később 2 közeli barátnőmet is akik mindig rakták ki képet amiken rajta vagyok. Miért csinálta ezt?

2020. máj. 9. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem kíváncsi rád. Sajnálom. Lépj túl rajta, nem tudsz mit tenni.
2020. máj. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi ideig kerested és ez mit takart? Csak mert tudom, hogy nem te szakítottál, de ha sokat írkáltál neki, hívtad stb, az egy idő után nagyon zavaró, és tiltás a vége sokszor. Tudod, nem szabad olyan szekér után futni, ami nem akar felvenni.
2020. máj. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

"utána is kerestem egy darabig"


Valószínűleg ezért (is). Illetve, nem tudhatjuk, de jó oka lehetett a szakításra (trauma érte, magánéleti gondok, egyszóval nem feltétlen van köze hozzád).

2020. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem tartottad tiszteletben a döntését.Ezért tiltott le, hogy ne tudd elérni sehonnan.
2020. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha önérzetes lettél volna, akkor, amikor azt mondták neked, hogy vége, azt mondtad volna: Sajnálom - és faképnél hagytad volna, soha többet egy szót sem szóltál volna hozzá az életben, és neked kellett volna kitörölnöd őt. Egy önérzetes ember így viselkedik, még akkor is, ha utána nagyon fáj a szíve, de az egy-két hónap múlva elmúlik. Azt meg ki kell bírni.
2020. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!