Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonimkrd kérdése:

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A történet: én és a barátnőm 16 évesek vagyunk, több mint 4 éve vagyunk együtt. Olyan ez mint egy mesében, mindkettőnk családja tilt egymástól. Mi ezota titokban vagyunk együtt, nagyon ritkán találkozunk, még írogatni sem tudunk mindig. De én őt jobban szeretem az elezemnel bármit megtennék kettonkert sosem akarom elveszíteni. Tudom hogy ő is ezt gondolja rólam. Ő az első barátnőm(érthető, 12 évesen jöttünk össze). Van aki azt mondja ki kellene próbálnom valaki mással, megismerni más lányt is, de én hiszem hogy ez az egy az igazi, a Tökéletes mivel ennyi ideig a tiltás ellenére kitartottunk egymás mellett jóban rosszban. Ma találkoztam vele és a szüleim észre vettek egy képet amin ketten vagyunk amint én őt ölelem. Ebből jött a szívás.. mindkettőnknek nagyon rossz mivel megjobban tiltanak.

Meg akarom már ölni magam de nem tudom mert tudom mekkora fájdalom lenne ez neki és vele akarok lenni, és nekem az fontos hogy ő boldog legyen. Mit kellene tennünk így külső szemre? Együtt maradnunk a tiltás ellenére?

Vagy menekuljek a halálba? (Nem akarok gyengének tűnni és őt sem tönkre tenni)

Vagy szakitsak vele és mindkettőnknek okozzon baromi nagy fájdalmat mivel tudjuk hogy igazán szeretjük egymást?

Más hasonló korúak kapcsolata pár hónapig tart..de ez más. Érzem hogy ez több. Nem csak tetszik. Szeretem.

Nem kérek olyan kommenteket H kis 16 évesen foglalkozzak mással.. csak kíváncsi vagyok a véleményére annak aki el akarja ezt olvasni.

Köszönöm a türelmet!



2019. máj. 27. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
hát... bonyolult story. a Rómeó és Júlia megoldást légyszi amint felmerül vesd el. Meghalnod semmiképp nem érdemes. Ha tényleg szeretitek egymást akkor álljatok ki magatokért. Nehogy már a családotok ne engedjen boldognak lenni titeket! Egyébként miért tiltanak egymástól titeket? ha ne akarsz válaszolni, nem muszáj, am írhatsz privibe is
2019. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Azért is mutassátok meg, hogy tiltás ellenére is együtt vagytok.

Szüleiteknek előbb utóbb megkell szokniuk..

2019. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagy,egy fiúnak általában a szülei büszkék a gyerekükre hogy barátnője van,én apám mutogatta is a képeket hogy annyi idősen lányok ölelik fekete-fehér képeken. Az ilyen szülőknek nem kellett volna gyerek,én is tudom ha lesz egy gyerekem akkor ennyi idősen csajozbi/pasizni fog. Nem tiltanám semmiképp,korlátoznám ugyan de nehogy én legyek már az a köcsög fater aki semmit se enged,engem se klrlátoztak,tudtam mérlegelni helyes e amit teszek,például tanulás,minden sikerült eddig amit elakartam érni. Amelyik szülő ilyen annak egyszerűen felelőtlenség volt gyereket vállalnia.
2019. máj. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
12 évesen még eléggé fiatalok voltatok, azonban 16 évesen, főleg hogy már 4 éve tart a dolog, ami szerintem példás, elég érettek vagytok hozzá. Szerintem le kellene ülnötök megbeszélni a szüleitekkel, mert az érzéseiteket nekik is meg kell érteniük, főleg ha nincs konkrét problémájuk. Ha úgy gondolják pl., hogy a tanulás rovására megy a dolog, még együtt is tanulhatnátok. Ha úgy gondolják, csak összetöritek majd egymás szívét, és ettől óvnának benneteket, megtörténhet, de így tapasztal az ember. Én nem féltenélek benneteket, ha valóban ilyen fiatalon már 4 éve tart köztetek a kapcsolat, akkor az nem egy tipikus könnyen múló tini szerelem, és inkább büszke lennék rátok emiatt. Valójában az a szomorú, hogy titkolóznotok kell...
2019. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!