Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most ez mit akar jelenteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés

Ismerkedek 1 hónapja egy sráccal, aki nekem nagyon bejön, ő ezt tudja is. Elvileg én is bejövök neki, mert ő mondta először hogy tetszem neki, sokszor dicséri nem csak a külsőmet hanem a belsőmet is, azt mondja szívesen beszél velem és hogy feldobom a napjait. Aztán egy pár napja nagyon ritkán ír, szinte egy nap egyszer tűnik fel egy órára kb és utána már nem is ír többet aznap. Nem köszön, semmi, mert még az előző napi üzenetemre válaszol. Próbáltam óvatosan rákérdezni, hogy van-e valami gondja akár velem akár valami más, de azt mondta hogy nincsen.

Szerintetek ez veszett ügy? :( Vagy miért csinálja ezt? Amikor itt van teljesen normális, nem viselkedik másképp mint előtte

17/l


2020. máj. 12. 00:14
 1/5 anonim válasza:
Hát figyelj,most nálam bús hasonló volt a helyzet. Pár napig nem is beszéltünk ezek után. Majd meg vártam hogy keressen. Ha akar valamit vagy fontos vagyok neki. Akkor ramir. Elkezdtünk beszélni újra,mert írt és megbeszéltük. Bár ez amúgy egyén függő. Ne zaklasd,haggy neki egy kis időt. Ha szuneteltek egy kicsit és újra egymásra találtok sokkal jobb lesz mint azelőtt:) sok sikert
2020. máj. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok a dolga, nem szeret annyira írásban kommunikálni vagy szimplán taktikázik.
2020. máj. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket


#2 A taktikázás alatt mit értesz?

2020. máj. 12. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerintem nem szoktam az időmet olyan emberekre pocsékolni, akik nem szeretnek velem beszélgetni/se szó, se beszéd eltűnnek tapokra/órákra. Persze rengeteg oka lehet, ahogy előttem is írták. De lényegében téged most lesz.rnak. Úgyhogy szerintem ne görcsölj rajta, felejtsd el, tiltsd le, hogy még a fejed se fájjon miatta. Játszik veled, élvezi és tudja, hogy téged a nemtörődömsége bánt. De kérdem én, miért fecsérelnéd az idődet olyan emberre, aki nem izgatott veled beszélgetni és őszinte/komoly válaszra sem méltat?
2020. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nanana...ácsiácsi... Mielőtt még nekiállnátok ócsárolni a srácot az lenne a kérdésem hogy te szoktál e neki írni? Mert ha nem, akkor lehet arra kíváncsi hogy vajon te keresni fogod e... Mert akár hogy is, jól esik az ilyen szintű visszajelzés.

Nyilván lehet hogy a srácban van a hiba és az előzőeknek van igazuk, de szerintem ez egy fontos kérdés hogy te mennyire keresed őt.

2020. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!