Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most mit akar jelenteni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit akar jelenteni? (Lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki nagyon tetszik, elmondtam neki semmit se mondott ra. A baratnom nem hitte el ezert ra irt hogy tenyleg elmondtam e. Es irta h igen. Aztan a baratnom megkerdezte hogy en tetszem e neki es azt mondta h ezt mar megbeszeltuk kozbe meg nem beszeltuk meg igazábol. Neha elveszi viccbol a cuucomat es piszkál, idegesít.14/L
2017. nov. 3. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak barátként gondol rád.
2017. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy nem meri bevallani vagy nem tetszel neki.
2017. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges, sőt tuti. De volz már tobb ilyen kis jel is. (De csak mostanába)
2017. nov. 3. 12:59
 4/6 anonim válasza:

Szerintem lehet belőle valami.. ha tényleg tetszik neked, keresd a szemkontaktust stb.

Amúgy ez a piszkálás meg "cucc elvevés" szerintem valami fiús hülyeség , nem lehet komolyan venni :D

2017. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélgetni vele, és megfogadni azt, amit az előző válaszolók írtak. 16/F ott többet tudok segíteni, ha szeretnél tanácsot kérni, írhatsz.
2017. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
zavarodott a gyerek. egy kis hulye tinifiú :D ne vedd komolyan
2017. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!