Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A srác aki évek óta bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác aki évek óta bejön megcsókolt de barátnője van. Nem tudom mihez kezdjek. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Vége lett az érettséginek és úgy döntött a 2 osztály hogy csináljunk egy bulit és ezt az egyik srác szervezte meg. Ez persze nem csak sütögetéssel de a legtöbb embernek ivással is járt. Van ez a srác *legyen most Ádám* és már 9-ik óta nagyon bejön nekem de mire lett elég önbizalmam hogy elmondjam neki arra barátnője lett. Hagytam is a dolgot,most viszont a bulin éppen bent voltam a konyhában és odajött elkezdetg velem flörtölni és megcsókolt. Én ellőktem magamtól a barátnőjére való tekintettek aki kint táncolt a többiekkel. Ekkor Ádám, kissé ittas állapotban, elkezdte mondani hogy már régóta szerelmes belém és hogy a barátnője csak felejtőnek kellett mert azt hitte nincs esélye nálam. Azt hitte hogy az egyik osztálytársammal járok aki igazából csak a legjobb haverom. Persze ez az egész szituáció nem lenne annyita kínos ha nem ugyan arra az egyetemre mennénk jövőre és nem éreznék iránta semmit. Azóta csak egyszer írt nekem ahol bocsánatot kért és közölte hogy minden igaz volt amit mondott. Viszont a barátnőjével azóta sem szakított. Nem tudom mit tegyek. Úgy érzem valamilyen szinten játszik velem hisz ha velem akarna lennj szakított volna a barátnőjével,nem? Viszont elég komoly érzéseim vannak iránta... 18/L

2020. máj. 13. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

"Úgy érzem valamilyen szinten játszik velem hisz ha velem akarna lennj szakított volna a barátnőjével,nem?"


De. Nem teszi, mert még nem tudni veled lesz-e valami, így nem akarja eldobni az ingyen p...it. Lehet úgy gondolja még jobb lenne a kettő egyszerre, ha nincs még rajtatok kívül több csaja. Részegen vagy sem, aki ilyet csinál és mond, ráadásul úgy hogy pár méterre van a nője, az a nagyon szánalmas és féreg kategória.


Lehetnek érzelmeid valaki felé, de attól még látod ha valaki patkány és megbízhatatlan. Ez az ember az, de neked kell eldönteni akarsz-e ilyen személlyel bármit.


Az egyetem miatt nem kell izgulni, nem kell beszélned vele.

2020. máj. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem mondd el neki mindenkêpp, hogy hogy érzel iránta, hogy tisztában legyen a dolgokkal... Aztán majd alakul, de szerintem joga van tudni és lehet, ez meg is teszi a hatását és teperni fog érted, természetesen úgy, hogy a barátnőjével szakít
2020. máj. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is mondd el neki, hogy mit érzel iránta, aztán meglátod majd hogyan alakulnak tovább a dogok, viszont komolyabb dolgokról csak akkor legyen szó, ha a szakítás megtörtént, addig semmi értelme bármibe is belekezdeni.
2020. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem éreztesd vele, hogy nem játszhat veled. Én a helyedben megmondanám neki, hogy érzéseim vannak iránta, de hogyha nem dobja a másik csajt, felejtsen el. De sztm. utána kellene járni, hogy nincs e még valakije esetleg.
2020. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat,ez nem a valasz, de ez tokre olyan, mint az szjg ben (10.)raadasul a srac is Ádám (bocsi az ekezet hibakert)
2021. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!