Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti 19 évesen beleszeretn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti 19 évesen beleszeretnétek egy 14 éves lányba?

Figyelt kérdés
2020. máj. 16. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Semmiképp!

Akármennyire is szép vagy vonzó legyen.

A korkülönbség túl nagy és az a 14 éves kislány nincs ott agyi szintén mint egy 19 éves fiú

2020. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%

Előző vagyok!


Különben is.

Szerintem pedofilságra vall ha egy 19 éves össze jönne egy 14 evéssel.

Nem tudom ki tenne ilyet,de az ilyet csak börtönbe kéne dobni

2020. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Persze. Én is teljesen egyszinten tudok beszélgetni egy 15 éves lánnyal.

Ritka de van olyan aki gyorsabba ér hiába fiatal. :D

úgy hallottam 14 év felett már lehet kapcsolat ha a fiatalabb is beleegyezik.

És ha sokáig együtt lesztek akkor a későbbiekben már nem fog annyira soknak tűnni az a pár év. Mondjuk ha te 29 leszel ő meg 24 az bőven jó.


Tehát kicsit zavaró lehet de szerintem megoldható a dolog én biztos beleszeretnék ha érett a személyisége :D

2020. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

A szerelem nem korhoz van kötve.

Nem túl gyakori, de előfordul a mai fiatal csajoknál, hogy 14 évesen szellemileg sokkal érettebbek, mint egy átlagosnak mondható 18-20 lány.

Én is ismerek egy 14 éves csajszit, nagyon intelligens, mindenhez hozzá tud szólni értelmesen, az értékrendje is a helyén van. Korosztályában sokkal érettebb a többi lánynál. 20+ évesen simán összejönnék vele, leszarnám ki mit gondol. Ha a kommunikáció működik köztünk (márpedig működött korábban), és szeretjük is a másikat, akkor semmi akadályát nem látnám egy kapcsolatnak (főleg ha az szerelmen alapul).

2020. máj. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

Nekem 13 éves koromban volt a legelső kapcsolatom, azóta nyilván volt egy pár. Viszont nekem sosem volt 18 alatti barátom.

Lehet, hogy elítéltek miatta, de mindig jobban jöttem ki az idősebb korosztállyal, meg én sosem ezt vettem figyelembe, mégis mindig úgy jött ki, hogy csak idősebb fiú mellett kötöttem ki.

Szerintem azzal a korral nincs semmi baj, amit leírtál. A lányok általában gyorsabban fejlődnek, mint a fiúk, így ebben a korban még optimálisnak is tartom, ha van köztük pár év. Persze nem 10 évre gondolok.

Ez nem a külsőségeken múlik, hanem, hogy Ti mennyire jöttök ki jól egymással. Meg persze emberfüggő minden.

Csak arra oda kell figyelni, hogy ne legyen mögötte hátsó szándék.

2020. máj. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%

Volt aki már egyből pedofilt kiáltott, tegyük tisztába a fogalmakat. A pedofil egy olyan beteg személy, aki szexuálisan vonzódik a serdülőkornál fiatalabb gyermekekhez. Ha a kislány nem töltötte be a 14-t, de elmúlt 12, akkor szexuális kapcsolat nem lehetséges, ha a partner nagykorú.

Beleszeretnék-e 14 éves lányba? Nem hiszem, de előfordulhat, ha elég érett lenne és minden "passzol".

Egy átlag 14 és 19 éves nem passzolna össze, de ha a srác éretlenebb, a csaj meg jóval érettebb, akkor miért ne.

2020. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
16 alatt még nem elég érettek a lányok testileg annyira, hogy egy mentálisan egészséges felnőtt férfi szexuálisan vonzódjon hozzájuk. 16 és 20 között alakul ki igazán a nőies kisugárzásuk.
2020. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha mind 2-en elég érettek vagytok és nem hajtasz arra hogy megdugd,akkor rendben van, én 20 leszek 1 hónap múlva, a barátnőm 14 nagyon jól megvagyunk,semmi gond nincs velünk,nem siettem sehova ahogy neki jó és úgy érzi hogy készen áll majd a többi dologra akkor mehet. Adj neki időt ne akard hogy túl gyorsan felnőjön.
2020. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Még ha a lány "érettebb is a koránál" még fejlődésben van. Az agya, főleg. Tehát nem biztos hogy túlságosan jót tenne neki egy kapcsolat egy felnőtt férfival. Arról nem is beszélve, milyen könnyű az idősebb félnek valamilyen módon bántalmazni a fiatalabbat, vagy manipulálni, akár nem szándékosan is. Nincsenek egy szinten, kicsit sem. Egy kapcsolatnak arról kéne szólnia, hogy a két fél egyenlőek benne. Ha pedig az egyik felnőtt, a másik gyerek... nem igazán teljesül ez.
2020. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Mi tökéletesen megvagyunk 20 és 14 ahogy az előbb is írtam de akkor ez lehet hogy csak véletlen/szerencse.
2020. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!