Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek a kiszemeltem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a kiszemeltem szülinapjára? 14 éves és lány.

Figyelt kérdés
Előző szülinapjára is vettem neki valamit, ezért most is szeretnék. Elég jóban vagyunk, szeretnék neki venni max. 10 ezer forintig valamit. Kérlek segítsetek. Köszönöm.

2019. okt. 18. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Én lányként ezeknek örülnék egy fiútól: valamilyen egyedi, szép ékszer, édesség(akár olyan amit te csinálsz) egy cuki rajz tőled pl két kéz, ami egy szívet formáz. Esetleg valamilyen saját készítésű ajándék
2019. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vmi kis cuki medált, karkötőt, akár közöset is, ha annyira jóban vagytok, utalhatnál ezzel arra hogy mennyire szereted. Ez azért jó ötlet szerintem, mert ha rajta van, akkor te fogsz eszébe jutni :)

De akár meg is hívhatnád vmi programra, mert élményt ajándékozni szerintem mindig jó.

Nem kell túlgondolni :)

2019. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és én is lány vagyok.
2019. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a srác, akit kedvelek meg akarna ajándékozni szülinapomkor, tuti nem akarnám, hogy valami drága dolgot adjon. Tök boldog lennék, ha elmennék együtt valahová, vagy lenne valami cuki közös izénk. Nem tudom, valami karkötő, vagy esetleg egy közös kép egy cuki keretben.
2019. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!