Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni ilyen esetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen esetben? El kéne felejtenem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, nem magyar, külföldi. Már lassan 1 éve beszélgetünk és én tényleg hihetetlenül bele szerettem, ő viszonozza is. A nagy távolság miatt a közeljövőben egyenlőre esélytelen a találkozás. Valaki aki volt már hasonló vagy ilyen helyzetben megosztaná velem a tapasztalatát? Mit tettél? Vártatok vagy túl léptetek egymáson ?:( Olyan rossz, hogy nem érezhetem az érintését az ölelését, nem hallhatom a hangját élőben..

2020. máj. 18. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Átérzem milyen rossz lehet, emlékszek egyszer nálam is hasonló volt (csak egyoldalú), sajnos az ilyet elkell engedni, ez a legszomorúbb az egészben, ha másik országban lakik, nagy eséllyel nem lesz semmi


Még ha türelmesek is lennének és ellennétek, idővel ez szerintem változna (sajnos vagy nem sajnos)

2020. máj. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben azzal a különbséggel, hogy mi találkoztunk is párszor. Mindenki azt mondta nekem, hogy engedjem el, mert csak szar lesz, de nem, én bizony kitartok, nem adom fel.


És nekik lett igazuk. Hosszútávon ez tarthatatlan, legjobb lenne, ha lemondanál az ilyen irányú reményeidről. DE! Ha nagyon jól megértitek egymást, folytasd csak vele a levelezést/beszélgetést. Ha kapcsolat nem is lesz köztetek, kár egy jó barátságot eldobni emiatt.

2020. máj. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, ne várj tőle párkapcsolatot, ezen lépj túl, de barátnak jó lesz még
2020. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ez függ attól, hogy hány évesek vagytok, és mik a terveitek egymással. A nagy távolságot költözéssel le lehet dönteni, de az hatamas döntés a költöző személy részéről!


Megosztanál még pár információt a helyzettel kapcsolatban? Mekkora távolság? 2 ország? Hány évesek vagytok?


Így többet tudnánk segíteni! :)

2020. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!