Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Nem értem!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Nem értem!

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel régebben kavartam de nem lett belőle semmi nem jöttünk ossze. Aztán amikor újra szingli lett megkeresett nem tudom hogy miért, osszefutotunk egyszer.

Aztán osszejottok egy lánnyal akivel meg most is együtt vannak. Nem is zavar legyenek együtt boldogok. De mégis mindig kapom snapchaten hoyg vele van, mert ugye streakelunk. És kb az összes abból áll hoyg vele van. Nem értem miért csinálja ezt! Felfogtam, tudom hoyg együtt vannak. Nem is beszélek vele messen se még sehol se.



2020. máj. 19. 09:44
 1/5 A kérdező kommentje:
És elvileg barátok vagyunk megbeszéltünk
2020. máj. 19. 09:48
 2/5 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van szerintem


1.: Lehet hogy féltékennyé akar tenni? Mennyire ismered olyannak?


2.: Egyszerűen csak nem küld ott mást streakben..

2020. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Harukoo ***** válasza:
igaza van az első válaszolónak
2020. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lesd meg más emberrel is a streaket (mondjuk egy barátodnál aki szintén streak el vele) neki is azt kudli e. Ha nem akkor valószínű neked teszi a fejét ha meg igen akkor egyszerűen csak ezeket küldi
2020. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy féltékenyé akar tenni. De az is lehet, hogy másnak is ugyan azt írja nézd meg egy közös barátotoknál.
2020. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!