Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem, miért csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, miért csinálja ezt, naiv vagyok?

Figyelt kérdés

Van barátom már másfél éve, akivel mostanában elég zavaros a kapcsolatom, egyszer szakítunk, egyszer minden rendben, nem igazán értem, nem túl stabil a dolog. Körülbelül egy hónapja ismertem meg egy srácot az egyik haverom által, de köztudottan volt barátnője, így nem igazán gondoltam bele semmit a dologba, bár tény, hogy helyes fiú, de nem szándékozom tönkretenni akármit. Utána még egyszer eljöttek hozzám, dumálgattunk, fűztek menjek tovább velük, de furának találtam akkor még ezt. Utána találkoztam a sráccal egy buliban. Mikor meglátott, konkrétan felcsillant a szeme, és azonnal odajött hozzám, hogy meghívhat-e egy italra. Én akkor ezt még egyértelmű udvariasságnak vettem, nem gondoltam semmit, elfogadtam. Megittuk. Utána megdicsért, milyen csinos vagyok, szóval tartott még, beszélgettünk, utána elrángatott az egyik barátnőm. Fél óra múlva megint összefutottam vele, akkor azt mondta, végig engem keresett.

Másnap rámírt. Utána még kétszer találkoztam vele meg a haverjával hármasban, egyáltalán nem volt már furcsa, hiszen úgy éreztem, mindkettejükkel jóban vagyok. Az érdekes a dologban, hogy ezalatt az idő alatt belemásztunk egy mélyebb beszélgetésbe, miszerint ő már régóta tudja ki vagyok, és mindig nagyon tetszettem neki, aloig várta hogy megismerhessen, és nagyon izgult mikor tudta hogy végre bemutatkozhat nekem. Kezdett nagyon megtetszeni a srác, és tudta mi van a barátommal, hiszen az egyik találkozás alkalmával gyakorlatilag üzenetben szakítottak velem. Aztán, pár nap múlva kinyögte, hogy szakított a barátnőjével. Kérdeztem tőle, hogy miért? Mire a két szemem közé nézett, és azt felelte, nem tudja, így érezte.

Mikor ezt elmondta, három nap múlva már nem írt. Másfél hétig nem beszéltünk. Hiányzott, viszont tudtam, hogy lány létemre semmit sem fogok kezdeményezni, majd ő, ha akar, ennyi büszkeség van bennem. Közben ő látta, hogy ismételten kibékültem a barátommal, a haverja kérdezgetett is tőlem.

Tegnap beszélgettünk ismét, mikor egy buliban voltunk. Ott volt a volt (vagy jelenlegi) barátnője is... A húga végig szívta a vérem, hogy kit keresek ennyire, mintha tudott volna mindent. A srác kedves volt, aranyos, félrehívott egy függöny mögé beszélgetni, viszont egy ujjal sem nyúlt hozzám, pedig látta, hogy ittam. Kérdezte, miért nem írtam neki? Én pedig elmondtam az okát, mire nevetett. Azt mondta, azért nem írt, nehogy kellemetlenséget okozzon nekem a barátom miatt. Én pedig mondtam neki,hogy azért sem írtam, nehogy én okozzak kellemetlenséget, hátha újra összejött a barátnőjével. Mire ő nem mondott semmit... így elég egyértelműnek tűnt, hogy megint összejöttek. Én nem értettem ezt az egészet... Utána a haverja mondogatta nekem, hogy teljesen egyértelmű, hogy odavagyunk egymásért.

Ma pedig írt. Most megint nem ír.

Nem tudom követni. Szórakozik?

Másfél éve van együtt ő is a barátnőjével, sose csalta meg, soha egy rossz szót nem lehetett hallani róla.

Mi értelme ennek, mit akarhat, és ami a legfontosabb, én mit csináljak??

Építsem le, beszéljem meg vele, vagy mi ez az egész?

Úgí érzem, szeretem a barátom, hiszen az életem elképzelni se tudnám vele, és sose csalnám meg őt, Viszont elcsavarta a fejem ez a srác.

Kérlek, segítsetek!



2018. dec. 8. 21:43
 1/2 A kérdező kommentje:
bocs, úgy értem, nálküle nem tudnám elképzelni
2018. dec. 8. 21:57
 2/2 anonim ***** válasza:
Lányként és fiúként is teljesen természetes, hogy még szerelmesen is vonzalmat érezhetünk valaki máshoz. Ezzel semmi gond nincs, egyszerűen ilyen a világ. Vannak ilyen fellángolások, viszont a kapcsolatoknak része a hűség is, ezzel tiszteled meg a párodat. Ha tényleg annyira szereted a mostani párodat, hogy nem tudod az életed nélküle elképzelni, akkor mindenképp maradj vele, még akkor is, ha a másikhoz éppen jobban vonzódsz. Különősen így, hogy a srác sem biztos a dolgában. Ha bármit lépsz, egyrészt nem szép dolog a jelenlegi pároddal, másrészt két pad között a földre ülhetsz. Vegyél erőt magadon és írd meg a srácnak, hogy szeretnél a párodhoz hűséges lenni, s ezért arra kéred, ne keressen. Ha nem lesz kontaktus, a vonzalom alább fog hagyni, hidd el, s el fogod felejteni ezt a kis flörtöt.
2018. dec. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!