Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy deritsem ki, hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deritsem ki, hogy tetszem neki? Szerintetek egy fiu lany barátságba vannak ilyenek vagy Ti is csinaltok ilyet? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés
A legjobb lány barátomba belezugtam,de o azt állítja, hogy nem tetszem neki, es csak baratként tekint rám, de nagyon sokszor nagyon közel jön/mehetek, pl: a homlokát es az orrát össze rakja az enyémmel es ugy néz a szemembe, vagy megolelem szorosan, es ő a szemembe néz.

2020. máj. 20. 08:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha megpróbálod megcsókolni, és nem vág pofon, akkor tudni fogod, hogy tetszel-e neki. :)
2020. máj. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha pl feltekenykedik az is lehet egy jel de inkabb ne igy probald hanem adj neki te erosebb jeleket


Mondjuk oleld meg hatulrol, adj puszit neki vagy probald meg a csokot

2020. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mivan, ha besertodik rá?
2020. máj. 20. 09:48
 4/13 A kérdező kommentje:
A csókra
2020. máj. 20. 09:49
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Akkor probald megbeszelni vele hogy azt hitted h kozeledhetsz fele mivel hagyja azokat amiket leirtal es altalaban ez mar tobbet jelent baratsagnal, mivel ha vmelyikotoknek mas parja lenne akk ezt nem csinalhatnatom kozbe.. kerj bocsanatot es tudni fogod legalabb ha off
2020. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor viszont vagy kimagyarázod, vagy sajnos vége a barátságotoknak is. Ez a lányon is múlik, hogy hogy reagálná le
2020. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben, picit meg várok ezzel, aztan ha nem lesz semmi akkor megprobalom a csókot
2020. máj. 20. 12:00
 8/13 anonim válasza:
Igazából az alábbiak alapján ő sem tudja mit akar. Valószínűleg tetszel neki de tagadni próbálja még saját maga előtt is. Lány vagyok hasonló helyzetben úgyhogy higyj nekem. Én azt mondom próbálkozz! Ne csókkal az már egy következő szint. Pl vigyél neki virágot vagy hasonló. Remélem tudtam segíteni.
2020. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as rendben esetleg valami edesseg is megteszi? Tegnap pl leult mögé ültem es nekem dőlt, s ugy neztuk ez eget es beszélgettünk, s becsukta a szemét mikor egymás szemébe bámultunk, mintha azt várta volna, hogy megcsokoljam
2020. máj. 21. 07:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem a 8-as vagyok, de szerintem az édesség is megteszi. De a lényeg, hogy vidd 100% biztosra a dolgot, puhatolózz és utána csókold max
2020. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!