Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy deritsem ki, hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deritsem ki, hogy tetszem neki? Szerintetek egy fiu lany barátságba vannak ilyenek vagy Ti is csinaltok ilyet? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés
A legjobb lány barátomba belezugtam,de o azt állítja, hogy nem tetszem neki, es csak baratként tekint rám, de nagyon sokszor nagyon közel jön/mehetek, pl: a homlokát es az orrát össze rakja az enyémmel es ugy néz a szemembe, vagy megolelem szorosan, es ő a szemembe néz.

2020. máj. 20. 08:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10-es pontosan mit vigyek 100%ra? Mit értesz puhatolozas alatt?
2020. máj. 22. 09:50
 12/13 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, hát hogy biztos legyél benne magadban, hogy ő is hasonlóan érez. Hozd ki a lehető legromantikusabb dolgot. A csillagok nézése perfekt erre. És akkor próbálkozz esetleg egy kézfogással, ha hagyja, akkor egyértelmű. De ha zavarja elveszi és kész, de csóknál már all-inre mész. De csak sztem
2020. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Rendben, beszéltem az egyik barátnőjével aki az egyik barátnőm, s kiveséztuk ezt, azt mondta fixen többet érez mint barát azok alapján amit csinál, csak fél, hogy én is átt verem es megcsalom, mint az összes többi fiuja illetve azért is felhet mivel regebben vissza utasititt, es fél, hogy mashogy érzek es kiszerettem belolle, mert azota nem kuldtem jeleket, s ezert azt mondja nem szerelmes belém, de igen, mivel az anyukaja is azt mondja, s a viselkedése azt tükrözi .Ő 8 éve ismeri, azt mondta, hogy félre érthetetlenek ezek a jelek amiket leirtam, es egyszer sem csinált senkivel ilyesmit akiknek azt mondta, hogy csak barát
2020. máj. 23. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!