Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek? Majdnem 4...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Majdnem 4 évig voltunk együtt. Egyszer már szakítottunk És 3 hónapig nem is voltunk együtt. De végül mégis sikerült megbeszélni. Majd gondolt egyet és évforduló és karácsony előtt kirakta a szurom azzal az indokkal,hogy "Nem szeret".

Figyelt kérdés

December végén újra felbukkant,hogy beszéljük meg és ő mégsem úgy gondolja. Legyünk együtt és szeret.

Azonban nekem lett már más.

Mi tévő legyek? Sokat gondolok meg rá, biztos azért is mert 100%-an nem múltak el az erzelmek iránta. Mit tegyek?



2020. máj. 21. 16:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bízd ránk? Mit is jelent ez? 😂
2020. jún. 11. 10:52
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia, csak most olvasom kiirasodat. En tanacsom is az lett volna, h. maradj az ujjal...

Hogy dontottel akkor megis ?

2020. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Az akkori barátommal maradt és hagytam az exem. Ami életem legjobb döntése volt! :)

2020. nov. 9. 21:32
 14/15 anonim ***** válasza:
Ok, orulok hogy jol dontottel es szep lett minden, mivel irtad jo dontes volt. Minden jot kivanok neked.
2020. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Jól döntöttél

Hasonló cipőben voltam.

5evig voltam egy lánnyal aki szakított velem majd rá másfél évre összejöttem egy lánnyal akit nagyon megszerettem.

Majd felbukkant az 5eves exem akiért egy évig futottam

Közdottem...sajnos ..a régi emlékek miatt otthagytam az új párom szintén 5honapja ismertem...amikor letiltottam facebookrol stb már akkor éreztem, hogy rossz döntést hoztam..és ahogy telik az idő egyre jobban rájövök én nem az enyémet(5eves)-t szerettem hanem a sok közös élményt ...és igazából az 5honapos párom hiányzik ...akivel kevesebb közös élményem volt de lehetett volna sokkal több is ha én nem baszom el.. elméletileg vissza fogadna az 5honapos exem. De barátnőjétol tudom,hogy van új párja...és nem akarom esetleg O is elbassza úgy mint én. Hiszen én kidobtam egyszer...mert nem voltam biztos benne..dde a mostani lehet 1000%jobban szereti

2020. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!