Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Párommal most leszünk 1 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal most leszünk 1 éve együtt, de nincs nagyon ajándék ötletem. Esetleg valakinek van?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mivel Pesten jöttünk össze, ott tölthetnénk el egy romantikus hétvégét, csak nem tudom hogy hol. Van valakinek esetleg hely ötlete/egyéb ajándék ötlete?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

18/L



2019. máj. 29. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én évfordulóra egy kulcstartoba belegraviroztattam hogy mindenben együtt.

Még vettem neki egy törölközőt. Még egy csomó csokit bele tettem. Helyet nem nagyon tudok de Pest elég nagy úgyhogy ha beirod googleba biztos sok helyet kiad.

2019. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg őt. Lehet neki ötlete is lenne.

Mi semmit nem csináltunk és ajándék se volt. Szerencsére egyikünk sem szereti az ilyesmit.

2019. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. válaszolónak: köszönöm a tippet. 😊 Igen, beírtam Google-ba, csak kíváncsi lettem volna hogy valakinek bevalt-e valamelyik hely, de igaz, nem írtam ki hogy merre felé, de köszönöm.


2. válaszolónak: igazából meglepetést szerettem volna neki, de ha végképp nem jutok semmire, akkor mindenképp megkérdezem őt erről. Köszönöm a tippet! 😊

2019. máj. 29. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!