Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igazából szeretem? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából szeretem? Vagy csak legjobb barátként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 4 éve hogy együtt vagyok a barátommal. Mostanában, az elmúlt pár hónapban azt érzem hogy màr csak kötődök hozzá.

Mivel nincsen exbarátom így nem tudom hogy mit “kell” érezni ha valaki szerelmes.

Mindent elmondok a barátomnak, ő a legjobb barátom, de mem tudom hogy a nagybetűs szerelmet is érzem e.

Már nem érzek semmit se amikor megcsókol...megölel...stb....


Foggalmam sincs mit tegyek...nem akarom megbántani őt, de ez a tehetetlenség szerintem a legrosszabb....

Mit tanácsoltok? Mit tegyek? Nektek volt ilyen helyzetetek?



2020. máj. 26. 18:58
 1/4 anonim válasza:
100%

Én is majdnem 4 évig voltam együtt a barátommal.

Ugyanez volt a helyzet nálam is. Igazából már csak az emlékek kötöttek hozza. Plusz ugye volt valaki aki általában mellettem volt.

Aztán úgy alakult a dolog,hogy vége lett és jobb lett.:)

Felesleges egymás idejét rabolni.

Vagy egy próbát megér, hogy csináljatok új dolgokat,programokat és meglátod,Hogy változnak e ezek az érzéknek vagy sem. Ha nem... akkor próbáljátok meg külön és később mással.

2020. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek #1-sel. Fölösleges húznod az időt, nem szereted már őt. Beszéld meg vele őszintén, hogy mi a helyzet. És a "hozzuk helyre" dolognak csak akkor van értelme, ha tényleg helyre akarjátok hozni. Én is így jártam exemmel. Nem éreztem már iránta semmit, de mégis kötődtem hozzá. Majd szakítottam, aztán a kötődés visszahúzott, bocsánatot kértem, és azt mondtuk, hogy "helyre hozzuk". De csak egyre többet és többet ártottunk egymásnak, és a vége majdnem öngyilkosság lett. Szóval ha tényleg úgy érzed, hogy már csak kötődés van, akkor hagyd és ne játsz az érzelmeivel - végzetes következménye lehet!
2020. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bármit meg tudsz beszélni vele akkor hajrá. Ezt is meg kell, biztos megértené, hogy nem szereted úgy. Lehet, hogy mint legjobb barátod is elveszíted, mivel ha tényleg őszintén szeret téged, akkor fájdalmas lesz ez neki és túl kell majd rajtad lépnie.
2020. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ez a kapcsolat nagyszerűen haladna tovább, ha csak barátok maradnátok, szerintem mindkettőtöknek jobb ha nem lesz több. Szerintem mindenképpen beszéld meg vele ezt a dolgot.
2020. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!