Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el, hogy...

Hogyan mondjam el, hogy legjobb barátként gondolok rá, hogy ha nem hisz a barátságban a két nem között? Hogyan érhetném el, hogy újra hidjen a nemek közötti barátságban?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a "hidjen"? Nem értem.
2017. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha nem lenne egyikőtöknek hátsó szándéka, fel se merült volna a téma.
2017. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam. higgyen akarna lenni.
2017. jan. 5. 17:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki a pszichobiológia jelenlegi álláspontját a dologról, hogy ne tévessze össze ill. ne azonosítsa a pozitív emberi kapcsolatot a szexualitással (igaz, a dolog nagyon pengeélen táncol).
2017. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy jön létre olyan szituáció, ahol el kell mondani a másiknak, hogy "te figyelj már, mi csak barátok vagyunk"? Ha nincs csók, szerelem, szex, akkor az barátság. Vagy volt szex, de már nem akarsz többet, vagy mi ez?
2017. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Barátság, nem párkapcsolat.

Semmi köze sincsen a szerelemhez vagy a szexhez.

2017. jan. 5. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:

"Barátság, nem párkapcsolat.

Semmi köze sincsen a szerelemhez vagy a szexhez.

"


Akkor áruld már el, hogy HA MÁR BARÁTOK VAYTOK állítólag, akkor miért kellene neked elmagyarázni a barátság fogalmát köztetek? Nem értem.

-> ő akar megdugni, és azért beszél veled

-> vagy te akarsz tőle többet, azért beszélsz vele?

Ha nincs egyik opció sem, akkor miért kell az állítólagos barátodnak elmagyarázni, hogy barátok vagytok?

2017. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!