Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítene? ez miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? ez miért van? van egy csaj kb 8éve szerelmes vagyok belé most kezdtem ebbe az évbe komolyan érdeklődni iránta de vmikor azt írja kopj le valamikor kedves velem. instán nem követ képeim nem lájkolja de storyaim nézi..

Figyelt kérdés
suliba ha kötekedtem vele normálisan.. akkor nevetett de nem tudom csaj sokszor bunkó de nem mindig. rá kérdeztem eljönne e velem piiza azt mondta most senkihez nincs kedve. egyik üzibe azt írta bír meg nem utál nem tudom mivan :(
2020. máj. 27. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
És akkor ez már neked egy pozitív visszajelzés, ha valaki nem utál? Vagy nem értem... Ez a kijelentés után késztetést éreztél arra, hogy elhívd randizni? Mert, ha igen, szerintem nagyon nem kellett volna. Az meg, hogyha nevetgél a poénjaidon, nem lehet, hogy csak azért van mert nem akar megbántani? "Sokszor bunkó, de nem mindig"? Szóval ez egy jó jel szerinted, hogy nem mindig? AVéleményem szerint adott rá elég jelet, hogy vedd a visszautasítást.Többet pedig ne próbálkozz, ha nem vagy biztos benne... A randit is visszautasította, egy ilyen elcsépelt mondattal, hogy senkihez nincs kedve. A nőknél ilyen nincs, ha valaki szimpatikus, vonzó számukra azt nem koptatják le, még ha esetleg csalódáson is vannak túl... Ki ne akarna olyasvalakivel pizzázni aki bejön neki? Legközelebb pedig gondold át kétszer, hogy ennyi helyesírási hibával, hogyan vehetnek majd komolyan az emberek ezen a felületen.
2020. máj. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

*-A

Az még kimaradt, hogyha vissza sem követ az instagrammom, akkor valószínűleg nem akar benned hiú ábrándokat kelteni.

2020. máj. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
62%
"kb 8éve szerelmes vagyok belé most kezdtem ebbe az évbe komolyan érdeklődni iránta " - Oszt' ezt hogy?
2020. máj. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a sok segírő választ barmok
2020. máj. 27. 13:07
 5/9 Bujababa válasza:

Én is fenntartom a jogot, hogy kiszámíthatatlan legyek.

hangulatom a Hold állása, és libidóm pillanatnyi állapota dönti el, hogy éppen ki az akit el tudok fogadni, s ki akit nem.


L/17

2020. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
vki segítene kevésbé barom módra segíteni?
2020. máj. 27. 22:08
 7/9 anonim válasza:
100%
Játszik veled :( Ha ennyire bunkó akkor felejtsd el. én is szoktam embereknek nézegetni a storyjat akit nem követek, sőt olyannak akit utálok is.
2020. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"rá kérdeztem eljönne e velem piiza azt mondta most senkihez nincs kedve. egyik üzibe azt írta bír meg nem utál nem tudom mivan :("


Őszintén szóval ilyen reakcióval nem hiszem hogy túl sokba nézne téged.

2020. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1/8 vagyok


Nagyon szep mikor meg a kerdezo pofatlanxd. Barmok vagyunk? Miert? Mert leirtuk a velemenyunket? Te kerdeztel, mi valaszoltunk.

Pont, hogy egy meg kene koszonnod a valaszoloknak, hogy az idejuket pazaroltak egy olyan emberre aki meg szidni se tudja a tobbit helyesirasi hiba nelkul👍🏼

2020. jún. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!